Sultanbeyli Böcek ilaçlama

Rate this post
Sultanbeyli Böcek İlaçlama
Böcek İlaçlama

Sultanbeyli Böcek ilaçlama

Sultanbeyli ilçesi İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunmaktadır.

Sultanbeyli adı “Sultanbeyli‘nin yeri” olarak bilinirken daha sonra “Sultan Beyliği Çiftliği”, “Sultan Beyliği” daha sonrada “Sultanbeyli” olarak kullanılagelmiştir..

1957 yılında Sultanbeyli’ye köy olma kararı çıkmış ve Sultanbeyli köyü kurulmuştur. Köyün kurulmasından sonra köy merkezinde, razı-i taksimle düzenli yerleşim merkezi oluşturuldu. Eski Ankara İstanbul Yolu köyün içinden geçmekte idi. TEM otoyolu’nun Köyün içinden geçmesi köyü cazip hale getirdi. 1985-1987 yılları arasında hızlı yapılaşma faaliyetinin neticesinde Sultanbeyli bugünkü haline ulaşmış oldu. 31 Aralık 1987 tarihinde Sultanbeyli’nin belediye olması kararı alındı. Ancak seçimler 26 Aralık 1989 yılında yapıldı. Aşırı nüfus artışının yönetsel sorunlara yol açması Sultanbeyli’nin 1992′de Kartal‘dan ayrılarak ilçe oldu.

İnsanların bulundukları ortamda üreyerek, onların yaşamlarını katlanılmaz hale getiren böceklerin ve kemirgenlerin genel adına haşere dersek yanlış söylememiş oluruz. Haşerelerden kurtulmak kendiliğinden gerçekleşmez. Eğer gerekli önlemler alınmazsa, zamanla üreyerek daha fazla rahatsızlık vermeye ve mekânı kendi mekânlarına çevirmeye başlarlar. Böcek ve kemirgenlerden kurtulmak için mutlaka profesyonel destek alınması gerekmektedir.

Sultanbeyli’de ilaçlama yaptığımız haşerelerden bazıları; çekirge, pire, tesbih böceği, gümüş böceği, ev faresi, yılan, çatı faresi, çiyan, tahta kurdu, akrep, kalorifer böceği, kara fatma , güve, fare ilaçlama, kene ilaçlama, örümcek, ağaç kurdu, bit, lağım faresi, kırkayak, tahta kurusu, fındık faresi, kertenkele, hamam böceğidir.

Sultanbeyli ilçesinde böcek ilaçlama hizmet verdiğimiz mahalle ve semtlerden bazıları Abdurrahmangazi, Adil, Ahmet Yesevi, Akşemsettin, Battal Gazi, Fatih ,Hamidiye , Hasanpaşa , Mimar Sinan , Mecidiye , Mehmet Akif ,Necip Fazıl , Orhangazi ,Turgut Reis, Yavuz Selim’dir.

 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma