çatalca Böcek ilaçlama

çatalca böcek ilaçlama servisi resmi

Çatalca, yüzölçümü bakımından İstanbul ilinin en büyük ilçesidir. İstanbul’un batı sınırında kurulmuş bir kent merkezidir.

1865 yılında, Tanzimat sonrası yapılan il düzenlemelerinde Meclis-i Idare-i Liva-yı Zabtiyye’ye bağlanan ilçe, 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün emriyle vilayet merkezi yapılmıştır. 26 Haziran 1926 tarihli kanunla tekrar ilçe haline getirilerek İstanbul’a bağlanmıştır. Fatih Sultan Mehmet’in “bu şehri Allah’a emanet ettim” dediği Çatalca stratejik yönden çok önemli bir ilçedir.

Evliya Çelebi’ye göre Çatalca’nın bir adı daha vardır. Bu isim de “Haniçe” Rumca olup Büyük Iskender asrında İstanbul’u onaran Kral Yağfur (Yekfur)’un kızı Haniçe’nin Yaylağı olması nedeni ile babası burada büyük bir kale yaptırarak Rumca Haniçe adını vermiştir.
Fatih devrinde İstanbul kuşatması öncesi uzun süren direnişinden ve çetin savunmasından veya bir nevi çetinlik hissedilmesinden dolayı “Çetince” adının verildiği de rivayet edilmektedir. Zamanla da Çetince kelimesi Çatalca’ya dönüşmüştür.

Faaliyet Alanları

Çatalca böcek ilaçlama faaliyetleri: Akalan, Atatürk, Bahsayış, Cami, Çakıl, Çanakça, Deliklikaya, Dursunköy, Durusu (Terkos), Elbasan, Fatih, Ferhatpaşa, Gökçeali, Hastane, İhsaniye, İnceğiz, İstasyon, İzzettin, Kabakça, Kestanelik, Merkez, Nakkaş, Oklalı, Orcunlu, Ovayenice, Ömerli, Sazlıbosna, Subaşı, Yazlık, Yeşilbayır, Zafer semtlerinde haşere, fare, böcek için ilaçlama yapmaktayız.

catalca-böcek-ilaclama, catalca-böcek-ilaçlamaBöcek ilaçlama çatalca

Çatalca genelinde ilaçlama yaptığımız böcekler; hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, akrep, örümcek, kırk ayak, yılan, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği, tesbihböceği, tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralanabilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0552 510 30 80

1 Yorum

  1. çiftlikköy catalca manolya sok evimizde küçük böcekler var vee ilaç bile fayda etmyr bana tlf ile dönerseniz sevinirim

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.