Akrep ilaçlama Servisi Göztepe

Rate this post
Rate this post

 

Akrep İlaçlama Servisi Göztepe
Akrep İlaçlama

Akrep ilaçlama Servisi Göztepe

Göztepe İstanbul’un Anadolu yakasındaki gözde semtlerdendir. Kadıköy ilçesine bağlıdır. Bu sebeple oldukça kalabalıktır. Trafiği yoğundur. Semt sakinleri yerleşik düzenli bir hayat yaşamaktadır. Alt yapı gelişmiştir.

Akrep ilaçlama servisi Göztepe, akrep en zararlı böceklerden biridir. İnsanları sokarak zehrini bulaştırır önlem alınmaz ise ölüme yol açabilir. Akrep görüldüğünde bir an önce ilaçlama firmalarıyla görüşülmelidir.

Akrep dünyanın her yerinde ve her kıtasında bulunan eklem bacaklı bir canlı olmakla birlikte aynı zamanda çok zehirli bir hayvandır.

Akrep Biyolojisi; 2,5–5 cm civarında türüne göre siyah, sarı, kahverengi, mavi olabilir. Böceklerle beslenirler. Genelde taş duvar kovuklarında, toprak deliklerde, bodrum, çatı, ahşap bina, depo, moloz yığını gibi yerlerde yuvalanırlar. Yuva ve yiyecek bulmak için binalara yaklaşır veya girerler. Ev içine girince yatakta, ayakkabı içi gibi her yerde rastlamak mümkündür. Geceleri aktiftirler. Gündüzleri karanlık ve serin yerlerde, yuvalarında geçirirler. Bahar ve sonbahar yağmurlarıyla aşağıdaki yuvalarını su basınca bina içerisine girişleri sıklaşır.

Koruma içgüdüsüyle temas edince sokarlar. İnsanlarda hayati tehdit oluştururlar.

Akrep ilaçlama servisi Göztepe, tüm alanlardaki böcekler için bizi arayınız. Uygun olduğunuz saatlerde gelip ilaçlamanızı sağlıklı bir şekilde yapalım.

Göztepe’de ilaçlama yaptığımız böceklerden bazıları;

  • Akrep
  • Karınca
  • Fare
  • Güve
  • Kırkayak
  • Gümüş böceği
  • Kalorifer böceği

Sağlık Bakanlığından ruhsat onaylı belgelerimiz ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.