AKREP İLAÇLAMA ÜCRETLERİ

Rate this post

Merhaba, piyasada akrep ilaçlama üzerine uygulama yapacak bir çok firma bulabilirsiniz. Hizmet sektörlerinde sadece fiyata odaklanmanın her zaman sıkıntı getireceğini de hatırlatmak isterim. Yine de makalemin konusu gereği istanbul’da akrep ilaçlama firmaları piyasasında görülen akrep ilaçlama ücretleriyle ilgili bilgi paylaşmaya çalışacağım. Akrep ilaçlama ücretleri makalemize hoş geldiniz.
Akrep ilaçlamalarında, diğer uygulamalarda olduğu gibi, çağıracağınız servisin size olan uzaklığı ve ilaçlama yaptıracağınız ortamın metrekaresi akrep ilaçlama ücretini etkileyen iki parametredir.
Aşağıdaki listede akrep ilaçlama ile ilgili fiyat skalasını görebilirsiniz. Akrep ilaçlama ücretleri ;

Yukarıda görselde gördüğünüz ücretler, şirketimizin fiks ücretleri değildir. Piyasa ortalama rakamlarıdır.

AKREP İLAÇLAMASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Akrep ilaçlama ücretleri hakkında bilgi almadan önce mutlaka diğer özellikleri de öğrenin. bu sağlığınız için de oldukça önemlidir.

1- Uygulamada kesinlikle tarım ilacı / zirai ilaçlar kullanmayın,kullandırmayın. Hem insan sağlığına zararlı hem de akrep mücadelesinde akrep biyolojisine uygun değildir.
2- Uygulamayı yapan teknisyen kişinin sağlık bakanlığından biyosidal ürün uygulama izin belgesi almış olması gerekmektedir, buna dikkat edin.
3- Ortamı 2 saat terk edecek şekilde kendinizi ayarlayın.
4- Kullandığınız ilaç biyosidal de olsa , maruz kalmaktan ve solumaktan sakının.
5- Eşyalarınızın üzerine uygulama yapmayın.
6- Akreplerin hemen ters dönmesini beklemeyin, trake yoluyla aktif maddeyi alan akrep hemen değil, birkaç saat sonra ölecektir.
7- Eğer firma çağırdıysanız kesinlikle Sağlık Bakanlığı ruhsatları olmasında dikkat edin, yeni firmalardan, sıklıkla isim değiştiren akrep ilaçlama şirketlerinden uzak durun. Tecrübeli insanlarla çalışın.
8- Akrep ilaçlaması yaptırmadan evvel, çağırdığınız firmadan garanti isteyin, servis formunuzu mutlaka alın.

İstanbul’da sıklıkla akrep uygulamasına gittiğimiz ilçeleri aşağıda listeledik:

– Şişli
– Gaziosmanpaşa
– Sarıyer
– Beykoz
– Beşiktaş
– Kadıköy
– Üsküdar
– Kartal
– Pendik
– Eyüp
– Avcılar
Ayrıca İstanbul’da yılda 300.000 konutta akrep görüldüğü tahmin edilmektedir. Sanılanın aksine akrep kuru çöl tipi iklimler dışında da sıklıkla ve rahatça yaşayabilirler. Yukarıda gördüğünüz ilçelere dikkat ederseniz, akrebin nemi rutubeti fazla zeminlerde olduğu görülür veya zemini kayalık bölgelerde olduğu da görülmektedir. Akrep Görülen bir ortamda bir sezon sonra tekrar akrep görülmesi de çok olasıdır. Bu sebeple akrep ilaçlaması yaptığımız müşterilerimizi 6 ayda bir aramaktayız. Zaten memnuniyeti sağlanan kişiler periyodik akrep ilaçlamalarına devam etmektedirler. Akrep ilaçlama ücretleri isimli makalemizi okuduğunuz için teşekkürler.

Akrep ilaçlama ücretleri nedir ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizi hemen şimdi arayın. 444 34 71
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma