Ataşehir Akrep İlaçlama

Rate this post

Ataşehir,2008 yılında Kadıköyden ayrılıp ,İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan bir ilçe haline gelmiştir. Güneyinde Maltepe, güney batısında Kadıköy, batısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçelerine komşudur.

Ataşehirdeki bazı yapıtlara örnek olarak;Palladium ve Optimum gibi alışveriş merkezleri, Acıbadem, Kadıköy Şifa ve Memorial hastaneleri, ofisler ve yüksek katlı yapılar gösterilmektedir.Alışveriş merkezleri ve yüksek binaları dışında, Ataşehir yeşil parkları, piknik alanları, inişli çıkışlı bisiklet ve yürüyüş parkurlarıyla da ünlüdür.

Yeni yerleşim merkezi olmasına rağmen oldukça rağbet gören,hatta öyleki kısa zamanda ilçe haline gelmiş bir mevkiidirAtaşehir. Hem kapalı alanlarda hem de bahçe,piknik alanı gibi yaz aylarında insanların yoğun olarak yaşadığı alanlarda sıklıkla böcek görülmektedir.

Tek seferde tüm haşere ve farelere kesin çözümlü ilaçlamalarımızla Ataşehir sakinleri verdiğimiz hizmetten memnun kalmaktadırlar.

Ataşehirde görülen böcek türlerinden biri akreptir. Akrepler renk olarak değişik renklerde olabilmektedir. Beslenme ve yaşam alanına bağlı olarak değişir.Akrepler siyah, kırmızı,sarımtrak olabilirler. Yavru akrepler ise beyaz renklidir.

Genellikle tüm akrepler zehirlidir.Akreplerin ayakları kıskaçlıdır ve bu kıskaçlarda radarlar vardır.Akrepler bu radarlar sayesinde,çevredeki böcekleri algılarlar ve avlamak için yaklaşırlar.Akrepler genellikle geceleri ortaya çıkarlar.

Akrep ilaçlaması yapılırken,binaların çatı aralarına,bodrumlara ve bina çevresine bakılmalıdır.Akrep yuvaları genellikle buralarda bulunur ve yuvalarından çıkan akrepler dairelere yerleşirler.

Ataşehir ilçesine çok sık giderek böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.Yüksek binalı sitelerinden,müstakil evlerine kadar her mekanda görülebilen böceklere karşı garantili ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Garantili yaptığımız böcek ilaçlamarından memnun kalan Ataşehir Halkının tercih sebebi olmaktan dolayı mutluyuz.Müşterilerimizin istediği gün ve saatte böcek ilaçlama işlemlerini gerçekleştirerek,sosyal hayatlarını kısıtlamadan akreplerden kurtarıyoruz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma