Ataşehir Böcek ilaçlama

Rate this post

 

ataşehir böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Ataşehir böcek ilaçlama

Ataşehir,2008 yılında Kadıköyden ayrılıp ,İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan bir ilçe haline gelmiştir. Güneyinde Maltepe, güney batısında Kadıköy, batısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçelerine komşudur.

Ataşehirdeki bazı yapıtlara örnek olarak;Palladium ve Optimum gibi alışveriş merkezleri, Acıbadem, Kadıköy Şifa ve Memorial hastaneleri, ofisler ve yüksek katlı yapılar gösterilmektedir.Alışveriş merkezleri ve yüksek binaları dışında, Ataşehir yeşil parkları, piknik alanları, inişli çıkışlı bisiklet ve yürüyüş parkurlarıyla da ünlüdür.

Yeni yerleşim merkezi olmasına rağmen oldukça rağbet gören,hatta öyleki kısa zamanda ilçe haline gelmiş bir mevkiidir Ataşehir. Hem kapalı alanlarda hem de bahçe,piknik alanı gibi yaz aylarında insanların yoğun olarak yaşadığı alanlarda sıklıkla böcek görülmektedir.

Ataşehir ilçesine çok sık giderek böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.Yüksek binalı sitelerinden,müstakil evlerine kadar her mekanda görülebilen böceklere karşı garantili ilaçlama hizmeti sunmaktayız.Kokusuz ve garantili yaptığımız böcek ilaçlamarından memnun kalan Ataşehir Halkının tercih sebebi olmaktan dolayı mutluyuz.Müşterilerimizin istediği gün ve saatte böcek ilaçlama işlemlerini gerçekleştirerek,sosyal hayatlarını kısıtlamadan böceklerden kurtarıyoruz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma