Ataşehir Gümüş Böceği ilaçlama

Ataşehir Gümüş Böceği ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Ataşehir Gümüş Böceği ilaçlama

Ataşehir,İstanbulun anadolu yakasında yer alan bir semt iken,2008 yılında Kadıköyden ayrılıp ,İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan bir ilçe haline gelmiştir. Güneyinde Maltepe, güney batısında Kadıköy, batısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçelerine komşudur.

Ataşehirdeki bazı yapıtlara örnek olarak;Palladium ve Optimum gibi alışveriş merkezleri, Acıbadem, Kadıköy Şifa ve Memorial hastaneleri, ofisler ve yüksek katlı yapılar gösterilmektedir.Alışveriş merkezleri ve yüksek binaları dışında, Ataşehir yeşil parkları, piknik alanları, inişli çıkışlı bisiklet ve yürüyüş parkurlarıyla da ünlüdür.

Yeni yerleşim merkezi olmasına rağmen oldukça rağbet gören,hatta öyleki kısa zamanda ilçe haline gelmiş bir mevkiidirAtaşehir. Hem kapalı alanlarda hem de bahçe,piknik alanı gibi yaz aylarında insanların yoğun olarak yaşadığı alanlarda sıklıkla böcek görülmektedir.

Ataşehir ve Anadolu Yakası

Oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olan Ataşehirde en çok görülen böcek türlerinden biri de Gümüş böceğidir.

Gümüş böceğinin halk arasında bir çok farklı adı vardır.Çatalkuyruk, gümüşçün, gümüşçük ve çok ayaklı böcekbunlardan bazılarıdır.

Yiyeceklere ve yaşam alanına bıraktıkları dışkıları ile insana hastalık bulaştırırlar. Gümüş böcekleri evlerdeki kıyafet, mobilya, duvar kâğıtlarına zarar verdikleri gibi dış ortamdaki tahıl depolarında, kumaş fabrikalarında, kâğıt fabrikalarında,büfelerde, fırınlarda ve lokantalarda sıkça rastlanan haşerelerdir.

Çok hızlı üreyen bir  böcek türü olduğu için gümüş böceği görülen mekanlarda acil olarak ilaçlama hizmeti alınmalıdır.

Ataşehir’de gümüş böceği dışında görülen diğer haşereleri;karınca,kelebek,kertenkele,fare,hamam böceği,kalorifer böceği,kırkayak,tatarcık,karafatma,örümcek,pire,bit olarak sıralayabiliriz.

Uzmanlar tarafından sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılarak yapılan bir ilaçlama ile tamamen gümüş böceğinden ve tüm haşerelerden kurtulmak mümkündür.

Yıllardır Esenlerde gümüş böceğiyle mücadele konusunda garantili  ilaçlamayla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.İhtiyaç duyduğunuzda bize ulaşın.En uygun fiyatla mekanınızı garantili bir şekilde ilaçlayalım.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.