Avcılar Böcek ilaçlama

Rate this post

Avcılar Böcek ilaçlama

Avcılar İstanbulun Avrupa yakasında yer alan bir ilçedir.Avcılar‘da sanayi tesislerinin gelişmesiyle balıkçılık, bağcılık ve tarım tarihe karışmış, bunların yerini sanayi, ticaret ve rekreasyon(eğlence-dinlenme) tesisleri almıştır. Artık balıkçılık ve bağcılık yerine sanayileşmeyle ekonomisini geliştirmeye başlamıştır Avcılar’da başta madeni eşya, dokuma, giyim eşyası olmak üzere irili ufaklı 250’den fazla sanayi tesisi faaliyettedir. Köy hayatından hızla şehirleşmeye geçen Avcılar,yüksek binalara sahiptir.Avcılarda bir çok eğitim kurumu bulunmaktadır.Basın yayın organları bakımından da oldukça gelişmiş bir ilçedir.2011 verilerine göre ilçenin nüfusu 383.756 dır.

Avcılarda fabrikaların yanı sıra küçük esnaflarda oldukça fazladır.Hem esnaf dükkanlarında hem de tüm fabrika,okul  ve evlerde görülen haşerelerden rahatsız olan avcılar halkı ilaçlama firmalarından hizmet almak durumunda kalmışlardır.Avcılarda en çok karşılaştığımız böcek türleri arasında,pire,hamam böceği,kalorifer böceği,karınca,tahtakurusu,fare,yılan,çekirge,örümcek gelmektedir.

10 mahalleden oluşan Avcılarda sık sık böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.Deniz köşkler mahallesi başta olmak üzere tüm mahallelerine böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz.Anaokulları,ve basınyayın organları dahil tüm kapalı mekan ve bahçeler için ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Avcılar Böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma