Avcılar Böcek ilaçlama

Rate this post
Avcılar Böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Avcılar Böcek ilaçlama

Avcılar‘ın doğusunda Küçükçekmece gölü ile Küçükçekmece ilçesi, güneyinde ise Marmara denizi ile çevrelenmiş ve yaklaşık 3.850 hektar yani 38,5 milyon m²’lik bir yüzölçümüne sahiptir. İstanbul’a 27 km. uzaklıktadir. TEM otoyolu, E-5 (D-100) karayolu ilçe sınırları içinden geçmektedir.

Avcılar’ın 10 mahallesi bulunmaktadır.Avcılarda ilaçlama yaptığımız mahallelerden bazıları;Avcılar Merkez Mahallesi,Ambarlı Mahallesi Cihangir Mahallesi,Deniz köşkler mahallesi, Firuzköy Mahallesi dir.

Sanayi tesisleri  kurulmadan önce bağcılık ve balıkçılık yapan Avcılar halkı,günümüzde  sanayi, ticaret ve rekreasyon(eğlence-dinlenme) tesisleri ile geçimlerini sağlamaktadır. Avcılar‘da başta madeni eşya, dokuma, giyim eşyası olmak üzere irili ufaklı 250’den fazla sanayi tesisi faaliyettedir.

Sanayi bölgesinde ve dairelerde havaların ısınmasıyla sıklıkla böceklerle karşılaşmaktayız.Avcılar sakinleri bireysel yöntemlerle böceklerle başa çıkamadıklarından dolayı firmamızı tercih etmişlerdir.Garantili böcek ilaçlama hizmetimizle konutlarında ve işyerlerinde kokusuz insektisitlerle yaptığımız ilaçlamalar sonrasında böceklerden tamamen kurtulmuşlardır.

Avcılar Böcek ilaçlama, Avcıların bir çok mahallesinde garantili böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.7gün 24 saat sizin istediğiniz gün ve saatte ilaçlamanızı gerçekleştirerek,evinizden çıkmanıza gerek kalmadan böcek şikayetinizi ortadan kaldırıyoruz.İlk ilaçlamadan 21 gün sonra haşere görmeye devam ederseniz mekanınızı ücretsiz ilaçlıyoruz.

 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma