Avcılar tahtakurusu ilaçlama şirketleri

Rate this post
Rate this post

Avcılar tahtakurusu ilaçlama şirketleri

Avcılar tahtakurusu ilaçlama şirketleri , 1994 yılından beri Avcılar ve civar ilçeler  tahta kurusu ve böcek ilaçlama servisi olarak hizmet vermekteyiz. Avcılar ilçesi istenilen her zaman böcek ilaçlama yaptığımız ilçeler arasındadır. Avrupa yakasındaki tüm semtler gibi Avcılar ilçesi de oldukça kalabalık ve trafiği yoğundur.

Artık İstanbul’un iki yakasında şubesi olan, davet edilen her ilçeye aynı gün böcek ilaçlama hizmeti verebilen bir şirket olduk.

Gıda firmaları ve fabrikaların olduğu bir bölgedir. Ofis ve konutlar da oldukça fazladır.

Avcılar tahtakurusu ilaçlama şirketleri,İstanbul genelinde çok sayıda tahtakurusu ilaçlama şirketleri bulunmaktadır.Yasal ya da illegal yollarla ilaçlama yapan çok sayıda firma bulmak mümkündür.

avcılar tahtakurusu ilaçlama şirketleri , bir çok şirket tahtakurusu ilaçlaması yaparken,Avcılar’da firmamızı tercih eden ilçe sakinleri,ilaçlamadan memnun kalmışlardır.Tavsiye üzerine bir çok konut ilaçlamasını gerçekleştirmekteyiz.

Avcılar’da görülen diğer haşereler;

  • Karınca
  • Hamam böceği
  • Gümüş böceği
  • Kertenkele
  • Pire
  • Fare
  • örümcek

Ev ilaçlamasında 1 numarayız

Avcılar tahtakurusu ilaçlama şirketleri , özellikle ev ilaçlamalarında oldukça başarılıyız. Bu , ofis , fabrika hastahane ve diğer alanlarda başarısız olduğumuz anlamına gelmesin. Bugüne kadar Avcılar’da irili ufaklı onbinlerce ev ilaçladık. Fakat özellikle ev uygulamalarında kullanılan yeni nesil insektisitler ve uygulamalar ile müşteri memnuniyetimizi tavan yaptık diyebiliriz.

Mesela evlerde artık sık sık görülen pire ilaçlamarında hala çoğu şirket 2-3 seans ilaçlama ile anca bu böceklerle başa çıkarken , biz tek seans ile bitirme garantisi verebiliyoruz. Tabi ki pire ilaçlamasında esas larvasit kullanmaktır.

Kalorifer böceği / petek böceği / alman hamam böceği / germenika pletta :

Aslında yanda saydığımız isimlerin hepsi aynı böceğe ait. Yoğun popülasyonlarda söküp atması inanılmaz zor olan bu böcek için de tek seansta tek seferde bitirme garantisi verebiliyoruz. Aynı zamanda kullandığımız kimyasal ve uygulama yöntemi sayesinde insanları evlerinden çıkartmıyoruz bile. Çoluk , çocuk , bebek, hamile kim olursa olsun evinden çıkmasına gerek yok. Detaylı bilgi için çağrı merkezimi hemen şimdi arayın TEL 444 34 71

 

Fabrika ilaçlaması, anaokulu ilaçlamaları, ofis ilaçlamaları için çağrı merkezimiz kendilerini aramanız için sizi 4 göz 4 kulak ile bekliyor; lütfen arayın TEL 444 34 71

 

avcılar tahtakurusu ilaçlama şirketleri
www.istanbulilaclama.com  444 34 71
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.