akrep ilaclama

Bağcılar Akrep ilaçlama Firmaları

Rate this post

 

Önceleri Bakırköy ilçesine bağlı olan Bağcılar, günümüzde İstanbul Avrupa Yakası’nda bir ilçedir. İstanbul’un ilçeleri arasında en yüksek nüfus yoğunluğuna sahip olanıdır. Son yıllarda doğu illerinden ciddi oranda göç almıştır. Alt yapı her geçen gün biraz daha gelişmektedir. Mahalle yapısını koruyan ilçeler arasındadır.

Önemli basın merkezleri ve bankacılık birimleri bu ilçededir. Tekstil dışında gıda, metal işleri, taşımacılık sektörleri gelişmiştir. İlçenin ana ticari dokusunu küçük işletmeler oluşturur.

Bağcılar akrep ilaçlama firmaları, akrep, örümceğimsiler sınıfında yer alan canlılardan biridir. Sıcak ve nemli bölgelerde yaşar. Eski evlerde, bahçe ve inşaat yığınları arasında yuvalanır. Dünyanın en büyük akrebi 23 santim boyundadır. İnsanları sokmasından dolayı korku veren bir böcek türüdür. Akrep görüldüğünde acil ilaçlama yaptırılmalıdır.

Akrepler her türlü yaşam koşullarına dayanıklı vücut yapıları ile yeryüzünde pek çok bölgede kolayca yaşama imkanı bulurlar. Sıcak ve nemli ortamları seven akrepler, genellikle duvar yarıklarında, ağaç kabuklarının arasında, taşların altında ve toprağa kazdıkları dehlizlerde yaşamayı tercih ederler.

Akrep çeşitleriinsanların yaşam alanlarında pek fazla görünmezler ancak özellikle yağmurlu havalardan sonra su taşkınlarının akrepleri taşıması sonucu çok sık olmasa bile insanların yaşam alanları olan ev içlerine ve işyerlerine girerek korku ve tehlikeye sebep olurlar bu gibi durumlarda derhal ilaçlama şirketleri ile temasa geçerek akrep ilaçlama hizmeti alınmalıdır.

Bağcılar akrep ilaçlama firmaları, akrep görüldüğünde ilaçlama hizmeti almak gerekir. Akrep ilaçlaması yapılacak alana 2 saat girilmemesi yeterlidir. Uzman servis elemanlarının yapacağı ilaçlama ile kısa sürede akrep probleminiz bitecektir. Yılda 2 kez periyodik ilaçlama ile tüm haşerelerden kurtulma imkanı için firmamızı hemen şimdi arayabilirsiniz.

Bağcılar’da akrep dışında görülen bazı böcekler;

  • Karınca
  • Fare
  • Hamam böceği
  • Kertenkele
  • Kalorifer böceği
  • Alman hamam böceği
  • Pire
  • Kırkayak

 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma