Bağcılar İsstanbul Böcek ilaçlama

Rate this post
Bağcılar İsstanbul Böcek ilaçlama
İsstanbul Böcek ilaçlama

Bağcılar bölgesinde, kirazlı evlerinde böcek ilaçlama uygulaması yaptık. Pire sorununa karşı evini ilaçlatmak isteyen vatandaşımız, ilaçlama sonrasında bizi arayarak memnun kaldığını ve bize teşekkür etmek istediğini söyledi. Biz kendilerine teşekkür ediyoruz.

Bağcılar bölgesinde böcek ilaçlama servisimizin uygulama yaptığı mahalleler şunlardır :

100. Yıl Mh.,Çınar Mh.,İnönü Mh.,Bağlar Mh.,Barbaros Mh.,Demirkapı Mh.,Evren Mh.,Fatıh Mh.,Fatih Mh.,Fevziçakmak Mh.,Göztepe Mh.,Güneşli Mh.,Hürriyet Mh.,Kazımkarabekir Mh.,Kemalpaşa Mh.,Kirazlı Mh.,Mahmutbey Mh.,Merkez Mh.,Sancaktepe Mh.
,Yıldıztepe Mh.,Yavuz Selim Mh.,Yavuzselim Mh. böcek ilaçlama servisleri
——————————————————————————

Pire : Pireler omurgasızlar grubunda olup eklem bacaklı sınıfı içinde yer almaktadırlar.  Zoolojide  (centocephalides) diye adlandırılırlar. Pirelerin çeşitli türleri mevcuttur. Pireler küçük, kanatsız haşereler olup yaşamlarını sürdürebilmeleri için mutlaka kana ihtiyaç duyarlar. Pire insanda, hayvanda ve bitkilerde bulunabilirler. Pirenin boyu 2-8 mm arasındadır.  Pirenin vücudu yanlardan basıktır ve  yukarıya doğru uzamaktadır. Pirenin derisi çok serttir ve bölmeler halindedir. Pire yaşamı boyunca asalak olarak başka canlı üzerinden beslenir. Detay için tıklayın.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma