Bahçelievler ilaçlama

Sağlık Bakanlığı ruhsatı, TSE Belgesi, çok ciddi referanslarıyla İstanbul Kimya ilaçlama olarak Bahçelievler de böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İstanbul İlaçlama Haşere Kontrol Hizmetleri firması olarak yaşadığı ortamlarda gereksiz her türlü haşerelere karşın hizmet verebilmek adına Bahçelievler Böcek İlaçlama olarak yardıma hazırız.

Bahçelievler de Hamam böceği ilaçlama Hizmeti

Hamam böcekleri için ilaçlama yapılsa bile, bazı konularda dikkatli olmak gerekir. Aksi halde böcek problemi kendini tekrar edebilir. Dikkatli olunması gereken konular şu şekilde sıralanabilir:

 • Evinizin dışında bulunan camlara sineklik takın,
 • Evin dış duvarlarında çatlak varsa bu çatlakları kapatın,
 • Giysilerinizi mutlaka kapalı platik kutularda saklayarak, kumaş yiyerek beslenen haşerelerden kendinizi koruyun,
 • Evcil hayvanlarınızın kabında bir günden uzun yemek bırakmayın,
 • Evinizi ve özellikle çatınızı uygun şekilde havalandırın,
 • Çöp poşetlerinin ağzını açık bırakmayın,
 • Ev bahçesi eğer bakımsız ise, mutlaka yabanı otlardan, moloz yığınlarından kurtulun. Bu alanlar böceklerin kolayca üremesine neden olur.
 • Açıkta yemek bırakmayın, açıkta bırakılan yemeklerin başına böcekler istila eder.

Böcek İstilasına Son! İstanbul İlaçlama Yanınızda

İstenmeyen her türlü böcek türleri, hamam böceği, tahta kurusu, okullarda kreş ve yuvalarda sıkça görülen bit, pire, yine kaloriferli ortamda bulunan kalorifer böcekleri, bahçeli ev, piknik alanları yeşillik alanı olan ticari işletmeler isteğiyle ölümcül hastalığa sebep olan kene ve türleri, her türlü fareler ve kemirgenler ve ortamda görünen ya da görünmeyen diğer haşereler için ilaçlama yapabilmekteyiz. İstanbul İlaçlama olarak haşerelerin durumuna göre kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yapabilir tekrar tekrar üreyip çoğalmalarının önüne geçeriz.

Bazı aileler hem maddi anlamda zorlanacaklarını düşünüp hem de eve yabancı insanların girmesini istemedikleri için kendileri böcek ve haşerelerle savaşmaya çalışır. Bu durum ilk başta size daha ekonomik gibi gelse de kullanılan ilaçların sağlığa etkisi pek düşünmez. İstenmeyen sonuçlar elde edilebilir kendinize veya ev halkına istemeden de olsa zarar verebilirsiniz.

Zamandan ve sağlığınızdan olmayın. Bırakın Bahçelievler Böcek İlaçlama firmamıza hem siz güvende olun hem de böceklerden tamamen kurtulun.

İstanbul Böcek ilaçlama Bahçelievler ilçesi için özeldir. Fiyatlarımız makul ve ekonomiktir. Personelimiz alanında uzman güler yüzlü arkadaşlardan oluşmaktadır. Garantili hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulur.

Neden Böcek İlaçlama Yaptırmalıyım?

Ev veya iş yeri halkının sağlığı, mikrop kapmama, bulaşık makinesi, kombi gibi kıymetli ev eşyalarının bozulmaması, hijyen gibi nedenlerden dolayı kesinlikle rutin olarak böcek ilaçlama yaptırmalısınız.

Web sayfamızın adresinde yer alan iletişim bilgilerinden telefon ile bize arayabilir ya da 7/24 ulaşabileceğiniz online müşteri hizmetleri destek hattından yazabilirsiniz. Görüştüğünüz ekibimiz size gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Size yardımcı olmak bizim için ayrıcalıktır. Arayın Bahçelievler Böcek İlaçlama firmamızı sizi ve ailenizin sağlığını riske atmadan sorununuzu kökünden çözelim.

Bahçelievler, Avrupa Yakasının küçük ve şirin ilçelerindendir. Her geçen yıl büyüyen ilçenin 100 bini aşkın nüfusu vardır. Küçükçekmece, Bağcılar, Güngören, Bakırköy’e komşudur. İlçede bir çok bina ve konut vardır. Yanı sıra firma, ofis, eğitim kurumları gibi yapılarda yer almaktadır.

Bahçelievler’de ilaçlama yaptığımız mekan tipleri;

 • Ofis
 • Ev
 • Daire
 • Apartman
 • Anaokulu
 • Fabrika
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0552 510 30 80

1 Yorum

 1. Evimize gelip ilaçlama yaptınız ve biz bu uygulamadan çok memnun kaldık. Bahcelievler dışında da böcek ilaçlama hizmeti veriyorsunuz anladığım kadarıyla .. yolunuz açık olsun , hayırlı işler bol kazançlar dilerim.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.