Bahçelievler böcek ilaçlama

bahçelievler-böcek-ilaçlama

Sağlık Bakanlığı ruhsatı, TSE Belgesi, çok ciddi referanslarıyla İstanbul Kimya ilaçlama olarak Bahçelievler de böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. İstanbul İlaçlama Haşere Kontrol Hizmetleri firması olarak yaşadığı ortamlarda gereksiz her türlü haşerelere karşın hizmet verebilmek adına Bahçelievler böcek ilaçlama olarak yardıma hazırız.

Bahçelievler böcek ve haşere ilaçlama hizmeti

Firmamız, uzman ekibiyle hamam böceklerine hangi zaman periyodları arasında ilaçlama yapması gerektiğini çok iyi biliyor. Bu sayede en kısa sürede en etkili şekilde Bahçelievler ilçesinde pire, fare, hamam böceği gibi tüm haşerelerden kurtulabilirsiniz.

Bahçelievler de Hamam böceği ilaçlama Hizmeti

Hamam böcekleri için ilaçlama yapılsa bile, bazı konularda dikkatli olmak gerekir. Aksi halde böcek problemi kendini tekrar edebilir. Dikkatli olunması gereken konular şu şekilde sıralanabilir:

 • Evinizin dışında bulunan camlara sineklik takın,
 • Evin dış duvarlarında çatlak varsa bu çatlakları kapatın,
 • Giysilerinizi mutlaka kapalı platik kutularda saklayarak, kumaş yiyerek beslenen haşerelerden kendinizi koruyun,
 • Evcil hayvanlarınızın kabında bir günden uzun yemek bırakmayın,
 • Evinizi ve özellikle çatınızı uygun şekilde havalandırın,
 • Çöp poşetlerinin ağzını açık bırakmayın,
 • Ev bahçesi eğer bakımsız ise, mutlaka yabanı otlardan, moloz yığınlarından kurtulun. Bu alanlar böceklerin kolayca üremesine neden olur.
 • Açıkta yemek bırakmayın, açıkta bırakılan yemeklerin başına böcekler istila eder.

Bahçelievler hamam böceği ilaçlama için bizi tercih ettiğiniz zaman asla pişman olamayacağınızın garantisini veriyoruz. Hamam böcekleri hayatınızı kabusa çevirmesin. Hamam böceklerinin çok hızlı üreme yetenekleri vardır. Tek seferde yüzlerce yumurta bırakabilirler. Bıraktıkları yumurtalar evin her yerine dağılır. İlaçlama yapıldığında hamam böceği larvaları bu kimyasaldan etkilenmezler. Bu nedenle hamam böcekleri için tek sefer ilaçlama yapmak yeterli olmaz. Bir kere ilaçlama yapıldığında canlı hamam böcekleri ölür. Ancak larvaların yumurtalarından çıkma zamanı geldiği zaman yeniden hamam böcekleri mekanı istila eder.

Bahçelievler pire ilaçlama

Bahçelievler pire ilaçlama fiyatı oldukça ekonomiktir. Bütün ilaçlama hizmetlerini uygun fiyat politikasından vermekteyiz. Cebinizden çok para harcamanıza gerek kalmadan da haşerelerden tamamen kurtulabilirsiniz. Pireler hijyen eksikliğinden düşebileceği gibi durum her zaman bu olmayabilir. Ne kadar temizliğinize dikkat etseniz bile pire problemiyle karşılaşabilirsiniz. Pireler dayanıklı canlılar olduklarından ilaçlamaya dirençlidirler. Vücut yapıları konaklayacakları canlının vücuduna tutunacak ve onların kanını emecek şekilde tasarlanmıştır. Kan emerek beslenen bu minik canlılar kan hastalıklarının yayılmasına neden olurlar. Bu hastalıklar ölümcül sonuç doğurabilir. En iyi pire ilaçlama yöntemleri ile tüm ilçelerde yanınızdayız.

Bahçelievler fare ilaçlama

Bahçelievler fare ilaçlama ilacı ve fare ilacı tercihini her zaman kimyasal oranı düşük, bununla birlikte etkili olan ilaçlardan yana kullanmaktayız. İlaçlama yapmak ciddi bir iştir ve ilaçlama yaparken bir yandan mutlaka çevre, evcil hayvanlar ve insanların sağlığı düşünülmelidir. Fareler kemirgen canlılardır ve bu canlılar ölümcül hastalıkları insanlara bulaştırırlar. Yaşadıkları yerde maddi hasara da neden olurlar. Kablolar, kumaşlar, tahta, mobilyalar fareler tarafından kemirilebilir. Hem sağlığınızı hem de cebinizi korumak için bahçelievler fare ilaçlama ve fare ilaçlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bu canlılar dışında çıyan, yılan, akrep, sinek, kırk ayak ve aklınıza gelebilecek diğer her türlü haşere için ilaçlama yaparız.

İstanbul bahçelievler ilçesinde böcek ilaçlama ile haşere sorununa son

İstenmeyen her türlü böcek türleri, hamam böceği, tahta kurusu, okullarda kreş ve yuvalarda sıkça görülen bit, pire, yine kaloriferli ortamda bulunan kalorifer böcekleri, bahçeli ev, piknik alanları yeşillik alanı olan ticari işletmeler isteğiyle ölümcül hastalığa sebep olan kene ve türleri, her türlü fareler ve kemirgenler ve ortamda görünen ya da görünmeyen diğer haşereler için ilaçlama yapabilmekteyiz. İstanbul İlaçlama olarak haşerelerin durumuna göre kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama yapabilir tekrar tekrar üreyip çoğalmalarının önüne geçeriz.

Bazı aileler hem maddi anlamda zorlanacaklarını düşünüp hem de eve yabancı insanların girmesini istemedikleri için kendileri böcek ve haşerelerle savaşmaya çalışır. Bu durum ilk başta size daha ekonomik gibi gelse de kullanılan ilaçların sağlığa etkisi pek düşünmez. İstenmeyen sonuçlar elde edilebilir kendinize veya ev halkına istemeden de olsa zarar verebilirsiniz.

Zamandan ve sağlığınızdan olmayın. Bırakın Bahçelievler Böcek ilaçlama firmamıza hem siz güvende olun hem de böceklerden tamamen kurtulun.

İstanbul Böcek ilaçlama Bahçelievler ilçesi için özeldir. Fiyatlarımız makul ve ekonomiktir. Personelimiz alanında uzman güler yüzlü arkadaşlardan oluşmaktadır. Garantili hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ön planda tutulur.

Neden böcek ilaçlama yaptırmalıyım?

Ev veya iş yeri halkının sağlığı, mikrop kapmaması, bulaşık makinesi, kombi gibi kıymetli ev eşyalarının bozulmaması, hijyen gibi nedenlerden dolayı kesinlikle rutin olarak böcek ilaçlama yaptırmalısınız.

Web sayfamızın adresinde yer alan iletişim bilgilerinden telefon ile bize arayabilir ya da 7/24 ulaşabileceğiniz online müşteri hizmetleri destek hattından yazabilirsiniz. Görüştüğünüz ekibimiz size gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır. Size yardımcı olmak bizim için ayrıcalıktır. Arayın Bahçelievler böcek ilaçlama firmamızı sizi ve ailenizin sağlığını riske atmadan sorununuzu kökünden çözelim.

Bahçelievler, Avrupa Yakasının küçük ve şirin ilçelerindendir. Her geçen yıl büyüyen ilçenin 100 bini aşkın nüfusu vardır. Küçükçekmece, Bağcılar, Güngören, Bakırköy’e komşudur. İlçede bir çok bina ve konut vardır. Yanı sıra firma, ofis, eğitim kurumları gibi yapılarda yer almaktadır.

Bahçelievler ’de böcek ilaçlama yaptığımız mekan tipleri;

 • Ofis
 • Ev
 • Daire
 • Apartman
 • Anaokulu
 • Fabrika
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

1 Yorum

 1. Evimize gelip ilaçlama yaptınız ve biz bu uygulamadan çok memnun kaldık. Bahcelievler dışında da böcek ilaçlama hizmeti veriyorsunuz anladığım kadarıyla .. yolunuz açık olsun , hayırlı işler bol kazançlar dilerim.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.