Balat Bina ilaçlama

Rate this post
Balat Bina ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Balat Bina ilaçlama

Balat İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Fatih ilçesine bağlı semtimizdir.Haliç  kıyısında Ayvansaray ile Fener arasında yer alır.Yakın zamana kadar Yahudi mahallesi olarak anılan Balatta,her kültürden insan yaşamaktadır.Eski Balat kapısından içeri girildiğinde sağ tarafta Yanbol Sinagogu, az ilerisinde de Makedonya’nın Ohri kasabasından gelen Yahudilerin yaptırdığı Ahrida Sinagogu bulunur.

Balattaki en önemli yapılardan biri Ferruh Kethüda Camii’dir. Camiileri,ve eski yapılı binalarıyla meşhurdur Balat.

Eski yerleşim yerlerinden biri olması sebebiyle binalarının bakımsızlığı ön plana çıkabilmektedir.Dolayısı ile Balatta bir çok böcek çeşidine rastlamak mümkün.Akrep,pire,hamam böceği türleri,karınca,akrep,fare,örümcek,karafatma,pire,toz akarı(mite),çiyanı Balatta ilaçlama yaptığımız böcek türlerine  örnek verebiliriz.

Balat’ta En Çok Pire Ve Fare

Pireler özellikle yaz aylarında İstanbul’un eski yapılı mahallelerinde, bakımsız bahçelerin bulunduğu semtlerde , bitişik nizam binaların bulunduğu bölgelerde ve tabi ki hayvan sevferlerin çoğunlukta olduğu yerlerde sıklıkla görülürler. Kadıköy , beşiktaş, şişli, fatih bu gibi yerlere örnektir.

Yukarıda saydığımız faktörleri bünyesinde barındıran Balat’ta da sıklıkla pire ilaçlamalarına gitmekteyiz.

Balat Bina ilaçlama , Bina bodrum ve bahçelerinde pire ilaçlama uygulamaları gerçekleştirmekteyiz 1994 yılından beri Balat ve çevresinde bina ilaçlaması yapıyoruz.

Bina ilaçlamalarında daha çok bahçelerde problem var

Bahçelerde pire ve hamam böcekleri bolca görülür. Doğru kimyasallar ile 6 ay garanti vermekteyiz. Garanti ile ilgili detaylar için mutlaka çağrı merkezimiz ile görüşünüz TEL 444 34 71

 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma