Bayrampaşa Böcek ilaçlama

Bayrampaşa Böcek İlaçlama
Böcek İlaçlama

Bayrampaşa Böcek ilaçlama

Bayrampaşa, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçedir. Kuzeyde Gaziosmanpaşa, doğuda Eyüp, güneyde Zeytinburnu, batıda Esenler ile çevrilidir. İstanbul’un en kalabalık ilçelerindendir. Eyüp İlçesi’nin bir semti olarak gelişmesini sürdüren Bayrampaşa Mayıs 1990 tarihinde ilçe olmuştur. Bayrampaşa, cadde ve sokakları ile oldukça planlı bir şehir görünümündedir.. Semt merkezi Orta Mahalle, Vatan ve Yenidoğan Mahallelerini içine almaktadır.

Bayrampaşadaki bazı kamu kuruluşları ise;büyük İstanbul Otogarı, sebze hali, metro merkezi, otobüs terminali, PTT santralı, Bayrampaşa Cezaevi, Bayrampaşa Devlet Hastanesi, Sağlık Ocağı ve Dispanseri’dir. Cami sayısı bakımından da oldukça önemli bir sayıya sahiptir Bayrampaşa.30 u aşmış camisi bulunmaktadır.

1970’lerde tarım ağırlıklı üretim yapan Bayrampaşa, uzun yıllardır sanayileşmede büyük önem kazanmıştır. Bu sayede eskiye nazaran çok daha modern bir görünüme sahip olmuştur.

Gerek fabrikalaşan kesimde, gerekse evlerde çeşitli haşere türleri Bayrampaşa halkını rahatsız etmeye başlamıştır. Yıllarca kendi yöntemleriyle mücadele etmeye çalışmış fakat fayda sağlayamayınca ilaçlama firmalarından hizmet almaya başlamışlardır.

Bayrampaşa’nın tüm mahallelerine servisimiz bulunmaktadır. Bayrampaşa’da en çok ilaçlama yaptığımız böcekler ise; tahtakurusu, karafatma, karınca, sivri sinek, tahtakurdu, örümcek, pire, oryantal hamam böceği, kalorifer böceğidir.

Kokusuz İnsektisitler

İnsan sağlığına zararı olmayan ve şirket bünyemizde çalışan ziraat mühendislerimiz tarafından özel olarak hazırlanan haşere ilaçlarımız ile Bayrampaşa böcek ilaçlama şubemiz, bayrampaşa ilinde ilaçlama hizmeti veren şirketler arasında en ucuz ilaçlama fiyatları ile garantili ilaçlama hizmeti sunan tek şirkettir.

7/24 Bayrampaşa halkına en uygun saatte ilaçlamayı kokusuz ve garantili şekilde yaparak tüm böcek türlerinden tamamen kurtarıyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.