Bayrampaşa Fare İlaçlama Firmaları

Rate this post
Rate this post
Bayrampaşa Fare İlaçlama Firmaları
Bayrampaşa Fare

Google a “Bayrampaşa fare ilaçlama firmaları” yazdınız ve arama tuşuna bastınız, işte Bayrampaşa’nın en iyi fare ilaçlama firmasının web sitesindesiniz. İstanbul’da bir çok ilçede servis noktası olan *Bayrampaşa fare ilaçlama firması* olan şirketimiz fare ilaçlama ve fare mücadelesi konularında üst düzey hizmetler vermektedir. İstanbul’da en çok fare şikayeti 39 ilçemizin hepsinden ziyade Bayrampaşa ve komşu ilçelerinden gelmektedir yani çağrı merkezimiz fare ile ilgili en çok telefonu Bayrampaşa ilçemizden almaktadır.

Fare ile ilgili yapılan bireysel mücadelelerde vatandaşlarımız genelde başarılı olamamaktadırlar, bu başarısızlığın başlıca sebebi; bu mücadelede en önemli husus ortama zehirli bir yem bırakıp beklemek değil, bunun yerine doğru fare tipine doğru mücadele yöntemi/aparat,istasyon ve doğru cihaz seçiminin yapılabilmesidir. Bunun için de ekiplerimiz gibi işinin ehli insanların fare şikayeti yapılan ortamda keşif yapmış olmaları gerekmektedir.

Fare Hakkında Önemli Bilgiler

Fareler, Çok hızlı kaçabilen ve çok hızlı üreyen hayvanlardır, yeryüzünün bütün karalarına dağılmışlardır.Yanaklarından omuzlarına kadar inen küçük astarlı iki dış çene keseleri vardır. Fareler bu keselerde yiyecek taşırlar, temizlemek gerektiğinde de içini dışına çıkararak çevirip temizlerler. firmaları

Farelerin genetik yapısı ile insan genetik yapısının ileri düzeydeki benzerliği ve üreme hızları dolayısıyla, kobay olarak yaygınca kullanılırlar.

Bayrampaşa Fare ilaçlama

Bayrampaşa fare ilaçlama firmaları, tarlalara, ambarlara ve evlere dadanarak insanın besin kaynaklarına ortak olurlar. İnsan eliyle yapılmış korunaklı yapılarda yaşamayı yeğleyen birçok tür, depolanmış yiyecekleri tüketen, her çeşit gereci kemiren, hatta hantavirüs,tifüs, veba gibi salgın hastalıkları taşıyabilen önemli zararlılardır.

Bayrampaşa fare ilaçlama firmaları,fare ile en iyi mücadele yolu istasyon diğer adı ile ünitelerin mekanınıza uzman kişiler tarafından yerleştirilmesi ile olur.Koku yapmayan ve bayer marka rodentisit kullanılan istasyonlar kısa sürede fare probleminizi bitirecektir. Fare ilaçlama şirketleri arasından bu alanda uzman istanbulilaclama.com ile çalışabilirsiniz.

Bayrampaşa’da fare dışında görülen haşereler;

 • Çiyan
 • Akrep
 • Hamam böceği
 • Kırkayak
 • Karınca
 • Tahtakurusu
 • Toz akarı

Bayrampaşa Fare ilaçlama Firmaları, Fare Trend analizi

Bayrampaşa fare ilaçlama firmaları arasında en iyi olarak deriz ki ; fare bizim işimiz, fare mücadelesi hususunda bizden destek alabilirsiniz.

Bayrampaşa’da aylara göre fare türü trend analizi aşağıdadır ;

Ocak     Lağım Faresi / Fındık Faresi

Şubat     Fındık Faresi

Mart     Fındık Faresi

Nisan     Fındık Faresi

Mayıs     Fındık Faresi

Haziran    Fındık Faresi

Temmuz    Tarla Faresi / Fındık Faresi

Ağustos    Tarla Faresi / Fındık Faresi

Eylül    Tarla Faresi / Fındık Faresi

Ekim    Tarla Faresi / Fındık Faresi

Kasım Lağım Faresi

Aralık Lağım Faresi

Saygılarımızla.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

5 Yorumlar

 1. Yaklasik 1 aydir evimizin ayni bolgesinden fare ciyaklamasi geliyor ama kendisine dair hic bir iz yok yapiskan koyduk gelmedi eblvin altini ustune getirdik yine yok caresiz kalip size yaziyorum yapabileceğiniz bir sey var midir

 2. Pınar hanım, fındık faresi diğer fareler gibi münferit değil, en az bir kaç tanelik gruplar halinde dolaşırlar. Bu sebeple doğru ekipmanla çok zor bir mücadele olmasa da , mücadele esnasında biraz sabretmeniz gerektiğini de bilmenizi isteriz. Fare mücadelelerinde en iyi yöntemlerle bile fareden kurtulmanın ortalama süresi 1 günden fazladır. 3-4 güne kadar da sürebilir. Konuyla ilgili detaylı bilgi / randevu almak için bizi 7/24 arayabilirsiniz. İstanbul Avrupa yakası telefonumuz 0212 570 88 11 Anadolu yakası telefon numaramız 0216 482 32 22

  Saygılarımızla.

 3. 4 gün önce bir fare gölgesi görür gibi olduk fakat emin olamadik an itibariyle kendisiyle cocuk odasında karşılaştık sabahtan yapışkan koyduk hala gelmedi odanın her yerini kapattık çözüm bulamadık siz yardımcı olabilirmisiniz

 4. Bizi tercih ettiğiniz içi teşekkür ederiz. Tüm içeriklerimiz bu alanda uzman çalışanlarımız tarafından tecrübe ve bilim ışığında hazırlanmaktadır.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.