Bina ilaçlama Kurtköy

fare
fare

istanbul-ilaçlama

Bina ilaçlama Kurtköy

Kurtköy İstanbul ili Pendik ilçesinde bulunan bölgelerden biridir. Oldukça gelişmiş altyapı ve üst yapısıyla tanınan bölgede çok sayıda site ve blok vardır. Dolayısıyla konut sayısı da oldukça fazladır. Yenişehir mahallesi Sabiha Gökçen havalimanına oldukça yakındır. Bu bölgede bilinen AVM ler Atlantis, Viaport tur.

İnsanların ortak yaşam alanları sayılabileceklerinden, temiz olmaları ve haşerelerden temizlenmiş olmaları gerekmektedir. Haşerelerin yuva olarak bulunabilecekleri öncelikli yerlerden biridir apartmanlar. Bu açıdan bina ilaçlama uygulamaları farkedildiği anda profesyonel ekiplerce uygulanmalıdır. Haşereler apartmanlarda kendilerine çok uygun mekanlar bulabilirler. Bodrum katları, kazan daireleri gibi insanların yaşamadıkları bölgelerde rahatça yaşayabilir, boruları kullanarak evlere giriş yaparlar.

Binanın herhangi bir bölgesine konuçlanan haşereler, orada hem çoğalır hemde beslenirler. Böylece apartmanda sağlıksız bir ortamın oluşmasına yol açarlar. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için ortak alanlar dahil ilaçlanması gerekmektedir.

Bina ilaçlama Kurtköy, bina ve apartman ilaçlamalarında bizi tercih edebilirsiniz. Bina ilaçlamalarında kokusuz insektisitler kullanılmalıdır. İnsan sağlığına zararsız, Sağlık Bakanlığının izin verdiği biyosidal ürünleri kullanmaktayız. İnsanların apartman ve binalara giriş çıkışlarında engel teşkil edecek ddt ve ddvp li ürünleri kullanmak sakıncalıdır.

Bina ilaçlama Kurtköy, bu bölgede en çok şikayet edilen haşereler karafatma da denilen oryantal hamamböcekleri ve pirelerdir. Pire ilaçlamaları bazen duruma göre kokulu ürünlerle de gerçekleştirilebilmektedir.

Bu bölgede çok görülen haşereler

  • Pire
  • Tahta Kurusu
  • Hamam böceği
  • Çekirge
  • Uyuz Böceği
  • Gümüş Böceği

Firmamız 7/24 hizmet sunmaktadır. Müşteri hizmetlerimizden bize ulaşabilirsiniz. TEL 444 34 71

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.