Büyük Çekmece Böcek ilaçlama

Büyük Çekmece Böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Büyük Çekmece Böcek ilaçlama

Büyükçekmece, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçedir.

Çevresinde Beylikdüzü,Esenyurt,Silivri,Çatalca,Arnavutköyilçeleri bulunmaktadır.Yüzölçümü 196 km2dir.Eskiden Çatalcaya bağlı olan Büyükçekmece şimdilerde ilçe haline gelmiştir.Büyükçekmecede üniversiteler,hastaneler,gibi bir çok  kurumun dışında gazeteler de bulunmaktadır.Büyükçekmece ilçesinden TEM ve D-100 karayolları geçmektedir.Ulaşım konusunda çok rahat bir ilçe olanBüyükçekmece İdo’nun hizmetiyle daha çok ilgi görür hale gelmiştir.

Büyük Çekmecede Sıklıkla Rastladığımız Böcekler

Kırkayak,tahtakurusu,tahta kurdu,karınca,kanatlı karınca,örümcek,pire,hamam böceği,kalorifer böceği,karafatma,ağaç kurdu,çatı faresi,fındık faresi,lağam faresi,çiyandır.

Tüm ilçelerdeki böcek ilaçlama hizmetimizi garantili olarak yapmaktayız.Böcek ilaçlamasından 21 gün sonra haşere aktivitesi görüldüğünde ücretsiz ilaçlama ve kontrol gerçekleştirmekteyiz.Uzman ekibimizle yıllara dayanan tecrübe sayesinde güvenli bir şekilde böcek ilaçlaması yapmaktayız.

Böceklerden Şimdi Hemen Kurtulun TEL 444 34 71

Evinizdeki , iş yerinizdeki böceklerden bıktıysanız doğru yerdesiniz. Bizi şimdi arayın, çağrı merkezimizdeki çalışanlarımız sizleri bekliyor TEL 444 34 71

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.