Büyükçekmece Böcek ilaçlama

Büyükçekmece Böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Büyükçekmece Böcek ilaçlama

Büyükçekmece, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçedir.

Çevresinde Beylikdüzü,Esenyurt,Silivri,Çatalca,Arnavutköyilçeleri bulunmaktadır.Yüzölçümü 196 km2dir.Eskiden Çatalcaya bağlı olan Büyükçekmece şimdilerde ilçe haline gelmiştir.Büyükçekmecede üniversiteler,hastaneler,gibi bir çok  kurumun dışında gazeteler de bulunmaktadır.Büyükçekmece ilçesinden TEM ve D-100 karayolları geçmektedir.Ulaşım konusunda çok rahat bir ilçe olanBüyükçekmece İdo’nun hizmetiyle daha çok ilgi görür hale gelmiştir.

Büyükçekmece Böcek ilaçlama, Oldukça büyük bir ilçe olan Büyükçekmece’de sıklıkla böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.Büyükçekmecede ilaçlama servisi verdiğimiz semtlerden bazıları; Adakent, Adnan Kahveci, Ahmediye, Alkent 2000, Atatürk,Bahçelievler, Bahçeşehir, Basındoğa Sitesi, Batıköy, Beykent Emincan Yapı Koop., Beykent Lider Kent Konut., Beykent Yeşil Kent 1, Beykent Yeşil Kent 2, Beykent Yeşil Kent 3, Beylikdüzü,İhlas Marmara evleri 2.kısım,Türkoba,Yenikent,Yakuplu,İncirtepe’dir.

Büyüçekmece Böcek ilaçlama, Tüm ilçelerdeki böcek ilaçlama hizmetimizi garantili olarak yapmaktayız.Böcek ilaçlamasından 21 gün sonra haşere aktivitesi görüldüğünde ücretsiz ilaçlama ve kontrol gerçekleştirmekteyiz.Uzman ekibimizle yıllara dayanan tecrübe sayesinde güvenli bir şekilde böcek ilaçlaması yapmaktayız.

Büyükçekmece’de çoğunlukla şikayeti gelen böcekler şunlar :

  • Hamam Böceği
  • Kalorifer Böceği
  • Tahta Kurusu
  • Karınca
  • Pire
  • Fare
  • Gümüş Böceği
  • Kertenkele
  • Çıyan

Böcek ilaçlama Uygulamalarımız Garantilidir

Pire , Hamam Böceği , Kalorifer Böceği uygulamalarımız garantilidir. Çağrı merkezimizi aradığınızda garanti kapsamımız ve şartlarımız hakkında bilgi isteyiniz TEL 444 34 71

Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı İlaçlar Kullanıyoruz

Evinizde veya iş yerinizde ilaçlama esnasında kullanılacak kimyasalların ne olup ne olmadığı, sağlık bakanlığı ruhsatının ve onayının olması , bunun yanında şikayetinize neden olan böceğin biyolojisine uygun bir kimyasal olup olmadığı son derece önemlidir. Hatta kullanılan kimyasalın içerisinde, mesela bu bir pire veya sinek ilaçlaması ise Larvasit kullanılması da oldukça önemlidir. Bu nedenle ilaçlamaya çağırdığınız böcek ilaçlama servisini / şirketini veya şahsı çok iyi tetkik etmiş olmanız oldukça önemlidir. Bu iş güven esaslı olmamalı , mutlaka belgeye dayalı hareket etmelisiniz.

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.