Büyükçekmece Böcek ilaçlama

Rate this post
Rate this post
büyükçekmece böcek ilaçlama
büyükçekmece böcek ilaçlama

 

Büyükçekmece Böcek ilaçlama, Oldukça büyük bir ilçe olan Büyükçekmece’de sıklıkla böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.Büyükçekmecede ilaçlama servisi verdiğimiz semtlerden bazıları; Adakent, Adnan Kahveci, Ahmediye, Alkent 2000, Atatürk,Bahçelievler, Bahçeşehir, Basındoğa Sitesi, Batıköy, Beykent Emincan Yapı Koop., Beykent Lider Kent Konut., Beykent Yeşil Kent 1, Beykent Yeşil Kent 2, Beykent Yeşil Kent 3, Beylikdüzü,İhlas Marmara evleri 2.kısım,Türkoba,Yenikent,Yakuplu,İncirtepe’dir.

Büyüçekmece Böcek ilaçlama, Tüm ilçelerdeki böcek ilaçlama hizmetimizi garantili olarak yapmaktayız.Böcek ilaçlamasından 21 gün sonra haşere aktivitesi görüldüğünde ücretsiz ilaçlama ve kontrol gerçekleştirmekteyiz.Uzman ekibimizle yıllara dayanan tecrübe sayesinde güvenli bir şekilde böcek ilaçlaması yapmaktayız.

Büyükçekmece Böcek İlaçlama Firmasının En sık Aldığı Şikayet

büyükçekmece Böcek İlaçlama firması olarak en sık karşılaştığımız şikayet o bölgede en çok türü bulunan böceklerden oluşur. Bu böcek türleri;

  • Hamam Böceği
  • Kalorifer Böceği
  • Tahta Kurusu
  • Karınca
  • Pire
  • Fare
  • Gümüş Böceği
  • Kertenkele
  • Çıyan

istanbul-ilaclama-firmasi-telefon

Böcek ilaçlama Uygulamalarımız Garantili midir?

Pire , Hamam Böceği , Kalorifer Böceği uygulamalarımız garantilidir. Çağrı merkezimizi aradığınızda garanti kapsamımız ve şartlarımız hakkında bilgi isteyiniz ;  TEL 444 34 71

Büyükçekmece haşere ilaçlama firmaları tarafından sıkça yapıldığı bilinen kokusuz ilaçlama yönteminde haşerelerin geçtikleri yerin tespiti yapıldıktan sonra bu bölgelere likit ilaçlar sıkılır. Bu bölgeden geçen böceğin zehirlenmesi işten bile değildir. Zehirli böcek hemen ölmeyerek bir süre daha gezinerek diğer böceklere ilaçtan bulaştırmış olur. Ortamda böcek kalmayana kadar aynı işlem devam eder.

 

Evinizde veya iş yerinizde ilaçlama esnasında kullanılacak kimyasalların ne olup ne olmadığı, sağlık bakanlığı ruhsatının ve onayının olması , bunun yanında şikayetinize neden olan böceğin biyolojisine uygun bir kimyasal olup olmadığı son derece önemlidir. Hatta kullanılan kimyasalın içerisinde, mesela bu bir pire veya sinek ilaçlaması ise Larvasit kullanılması da oldukça önemlidir. Bu nedenle ilaçlamaya çağırdığınız böcek ilaçlama servisini / şirketini veya şahsı çok iyi tetkik etmiş olmanız oldukça önemlidir. Bu iş güven esaslı olmamalı , mutlaka belgeye dayalı hareket etmelisiniz.

En iyi Büyükçekmece böcek ilaçlama deneyimini yaşamak isterseniz, sektörde lider olan İstanbul Böcek İlaçlama ile en kısa sürede iletişime geçerek, en iyi böcek ilaçlama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.