Büyükçekmece Böcek ilaçlama

Büyükçekmece Böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Büyükçekmece Böcek ilaçlama

Büyükçekmece, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçedir.

Çevresinde Beylikdüzü,Esenyurt,Silivri,Çatalca,Arnavutköyilçeleri bulunmaktadır.Yüzölçümü 196 km2dir.Eskiden Çatalcaya bağlı olan Büyükçekmece şimdilerde ilçe haline gelmiştir.Büyükçekmecede üniversiteler,hastaneler,gibi bir çok  kurumun dışında gazeteler de bulunmaktadır.Büyükçekmece ilçesinden TEM ve D-100 karayolları geçmektedir.Ulaşım konusunda çok rahat bir ilçe olanBüyükçekmece İdo’nun hizmetiyle daha çok ilgi görür hale gelmiştir.

Garantili Böcek ilaçlama

Büyükçekmece Böcek ilaçlama, uygulamalarımız garantilidir. Oldukça büyük bir ilçe olan Büyükçekmece’de sıklıkla böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.Büyükçekmece’de ilaçlama servisi verdiğimiz semtlerden bazıları; Adakent, Adnan Kahveci, Ahmediye, Alkent 2000, Atatürk,Bahçelievler, Bahçeşehir, Basındoğa Sitesi, Batıköy, Beykent Emincan Yapı Koop., Beykent Lider Kent Konut., Beykent Yeşil Kent 1, Beykent Yeşil Kent 2, Beykent Yeşil Kent 3, Beylikdüzü,İhlas Marmara evleri 2.kısım,Türkoba,Yenikent,Yakuplu, İncirtepe’dir.

Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı

Büyükçekmece Böcek ilaçlama , Sağlık Bakanlığı ruhsatlı kimyasallar kullanıyoruz. Büyükçekmece’de en çok rastladığımız böcek türleri;kırkayak,tahtakurusu,tahta kurdu,karınca,kanatlı karınca,örümcek,pire,hamam böceği,kalorifer böceği,karafatma,ağaç kurdu,çatı faresi,fındık faresi,lağam faresi,çiyandır.

Bizi Hemen Arayın TEL 444 34 71

Tüm ilçelerdeki böcek ilaçlama hizmetimizi garantili olarak yapmaktayız.Böcek ilaçlamasından 21 gün sonra haşere aktivitesi görüldüğünde ücretsiz ilaçlama ve kontrol gerçekleştirmekteyiz.Uzman ekibimizle yıllara dayanan tecrübe sayesinde güvenli bir şekilde böcek ilaçlaması yapmaktayız.

Büyükçekmece Böcek ilaçlama , evden çıkmanızı gerektirmeyen insektisitler, sağlık bakanlığı ruhsatlı kimyasallar ve uygulamalar için bizi hemen arayın.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.