BÜYÜKÇEKMECE HAŞERE İLAÇLAMA

Rate this post

Büyükçekmece, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçedir. Çevresinde Beylikdüzü, Esenyurt, Silivri, Çatalca, Arnavutköy ilçeleri bulunmaktadır. Yüz ölçümü 196 kilometre karedir. Eskiden Çatalcaya bağlı olan Büyükçekmece şimdilerde ilçe haline gelmiştir. Büyükçekmece’de üniversiteler, hastaneler, gibi birçok  kurumun dışında gazeteler de bulunmaktadır.

Büyükçekmece ilçesinden TEM ve D-100 kara yolları geçmektedir. Ulaşım konusunda çok rahat bir ilçe olan Büyükçekmece İDO’nun hizmetiyle daha çok ilgi görür hale gelmiştir.

Oldukça büyük bir ilçe olan Büyükçekmece’de sıklıkla böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Büyükçekmece‘de ilaçlama servisi verdiğimiz semtlerden bazıları; 

Adakent, Adnan Kahveci, Ahmediye, Alkent 2000, Atatürk, Bahçelievler, Bahçeşehir, Basındoğa Sitesi, Batıköy, Beykent Emincan Yapı Koop, Beykent Lider Kent Konut, Beykent Yeşil Kent 1, Beykent Yeşil Kent 2, Beykent Yeşil Kent 3, Beylikdüzü, İhlas Marmara evleri 2.kısım, Türkoba, Yenikent, Yakuplu, İncirtepe’dir.

Büyükçekmece‘de en çok rastladığımız böcek türleri; kırkayak, tahtakurusu, tahta kurdu, karınca, kanatlı karınca, örümcek, pire, hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma, ağaç kurdu, çatı faresi, fındık faresi, lağam faresi, çiyandır.

Tüm ilçelerdeki böcek ilaçlama hizmetimizi garantili olarak yapmaktayız. Uzman ekibimizle yıllara dayanan tecrübe sayesinde güvenli bir şekilde böcek ilaçlaması yapmaktayız.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma