BÜYÜKÇEKMECE HAŞERE İLAÇLAMA

Büyükçekmece, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçedir. Çevresinde Beylikdüzü, Esenyurt, Silivri, Çatalca, Arnavutköy ilçeleri bulunmaktadır. Yüz ölçümü 196 kilometre karedir. Eskiden Çatalcaya bağlı olan Büyükçekmece şimdilerde ilçe haline gelmiştir. Büyükçekmece’de üniversiteler, hastaneler, gibi birçok  kurumun dışında gazeteler de bulunmaktadır.

Büyükçekmece ilçesinden TEM ve D-100 kara yolları geçmektedir. Ulaşım konusunda çok rahat bir ilçe olan Büyükçekmece İDO’nun hizmetiyle daha çok ilgi görür hale gelmiştir.

Oldukça büyük bir ilçe olan Büyükçekmece’de sıklıkla böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Büyükçekmece‘de ilaçlama servisi verdiğimiz semtlerden bazıları; 

Adakent, Adnan Kahveci, Ahmediye, Alkent 2000, Atatürk, Bahçelievler, Bahçeşehir, Basındoğa Sitesi, Batıköy, Beykent Emincan Yapı Koop, Beykent Lider Kent Konut, Beykent Yeşil Kent 1, Beykent Yeşil Kent 2, Beykent Yeşil Kent 3, Beylikdüzü, İhlas Marmara evleri 2.kısım, Türkoba, Yenikent, Yakuplu, İncirtepe’dir.

Büyükçekmece‘de en çok rastladığımız böcek türleri; kırkayak, tahtakurusu, tahta kurdu, karınca, kanatlı karınca, örümcek, pire, hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma, ağaç kurdu, çatı faresi, fındık faresi, lağam faresi, çiyandır.

Tüm ilçelerdeki böcek ilaçlama hizmetimizi garantili olarak yapmaktayız. Uzman ekibimizle yıllara dayanan tecrübe sayesinde güvenli bir şekilde böcek ilaçlaması yapmaktayız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.