Çekmeköy Karafatma ilaçlama Şirketi

Çekmeköy, Anadolu yakasının en güzel ilçelerinden Ümraniye’nin komşusu bir ilçedir. Semtin yüz ölçümü oldukça geniştir.Site ve müstakil konutları bulunduğu gibi, çok sayıda iş yeri de semtte yer alır. Mahalle yapısı ve yüksek binalı siteleriyle karma halinde olan Çekmeköy, son zamanların ilgisini üzerine çeken ilçelerimizdendir. Birçok ünlü inşaat firması Çekmeköy’de hizmet vermektedir.

Çekmeköy karafatma ilaçlama şirketi, karafatma hemen her yerde görülebilen böcek türüdür. Diğer adı oryantal hamam böceği olan haşereye sıklıkla evlerde, gıda üretimi yapan firmalarda rastlanır. Dolaştığı alanlara bıraktıkları dışkılar ile sağlığımızı tehdit eder. Gıda zehirlenmelerinden, alerjik reaksiyonlara kadar insan sağlığına zarar verici etkilere sahiptir.

Çekmeköy karafatma ilaçlama şirketi, ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşın, garantili bir şekilde sağlık bakanlığı onaylı kimyasallarla ilaçlamanızı gerçekleştirelim. Sizin çalışma saatlerinize ve uygunluk durumunuza göre randevularımızı ayarlayarak hizmet sağlayalım.

Karafatma ilaçlaması yapılırken evden çıkmanız gerekmemektedir. Aynı gün ilaçlanan alanı kullanabilirsiniz.

Çekmeköy’de karafatma dışında karşılaşılan böcek türleri;

  • Alman hamam böceği
  • Kırkayak
  • Pire
  • Bit
  • Kene
  • Akrep
  • Tahtakurdu

Karafatma Böceği Nereden Gelir ?

Karafatma böceği nereden gelir evlerde görülen karafatmalar hangi yollardan ev içlerine girerek rahatsızlık kaynağı olmakta ve insanların gıda maddeleri dahil pek çok kullandıkları yaşam malzemelerini kirletmektedirler.

Karafatma böceklerinin evlere giriş yolu genel olarak tüm böcek türlerinde görüldüğü üzere açık bırakılan kapı, pencere, havalandırma kapakları ve lağım kanallarına bağlantıyı sağlayan atık su giderleri yolu ile evlere giren karafatma böcekleri kısa sürede ev içinde yerleşerek yumurta bırakır ve çoğalarak ev içinde tüm odalara yayılırlar.

Karafatma mücadelesi insan sağlığına zarar veren böcekler için gerekli bir uygulama olup karafatma ilaçlama firması ile irtibat kurularak gerekli böcek ilaçlama mücadelesi yaptırılmalıdır.

Çekmeköy Karafatma ilaçlama şirketi , uzman kadromuz , sağlık bakanlığı ruhsatlı insektisitler , evden çıkmanızı gerektirmeyen kimyasallar ve uzun ömürlü garantili uygulamalarımız için çağrı merkezimizi hemen şimdi arayın.  TEL: 444 34 71

karafatma- ilaclama

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.