Eyüp Bina İlaçlama

Rate this post

 

Eyüp Bina İlaçlama
Eyüp Bina İlaçlama

Eyüp İstanbulun Avrupa yakasında bulunmaktadır. 1936’da kurulan Eyüp ilçesinin yüzölçümü 242 km²’dir. 21 mahallesi ve 7 köyü bulunan Eyüp ilçesinin nüfusu 2010 yılındaki ADNKS verilerine göre 338.329’dur. İlçe’nin Haliç’in iç kesiminde kısa bir sahil şeridi vardır.

İlçe ismini, sınırları içinde türbesi bulunan Ebu Eyyûb el-Ensarî’den almaktadır.

Bir çok tarihi yapısı bulunmaktadır.Eyüp Sultan Camî bunlardan en önde gelenidir.Eyüp eğlence merkezlerinin ağırlıkta olmadığı,apartman ve müstakil evlerin çoğunlukta olduğu bir ilçedir.Tarihi yapısına uygun bir yapılaşma seyreden ilçe adeta huzur kokmaktadır.Görülmeye değer tarihi yapılarıyla ve dostluk içinde yaşayan halkıyla özel bir ilçedir Eyüp.

Turistik açıdan önemli bir yeri olan bu ilçemiz,haşere ve kemirgen sorunu yaşamaya başlamıştır zaman içinde.Apartman ve dairelerde sıklıkla karınca,kanatlı karınca,hamam böceği,karasinek,sivri sinek, fare gibi bir çok haşere görülüyor.İstanbul’un tüm ilçelerine olduğu gibi Eyüp’te de bina  ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Eyüp sakinleri,uygun fiyata ve garantili ilaçladığımız daire ve binalarda huzurlu bir şekilde oturmaya devam.İşyerlerini boşaltmalarına gerek kalmadan kokusuz ilaçlamalarımızla verdiğimiz hizmet ise oldukça memnun bırakıyor iş verenleri.Yerleştirdiğimiz fare istasyonları ve böcek ilaçlamalarımızla Eyüp halkının o dingin,huzurlu yapısına katkıda bulunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

7/24 Eyüp ve tüm İstanbuldaki kapalı ve açık mekanlarınıza haşere ilaçlama ve fare yakalama hizmeti sunmaktayız.

 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma