EYÜP BÖCEK İLAÇLAMA

Rate this post

Eyüp İstanbul’un Avrupa yakasında bulunmaktadır. Haliç’e uzanan kısa sahil şeritli bir ilçedir. Birçok tarihi yapısı bulunmaktadır. Eyüp Sultan Camî bunlardan en önde gelenidir. Yakın zamanda pek çok fabrika kapatıldı veya buradan kaldırıldı. Bu sayede daha sağlıklı yaşam alanları oluşmaya başladı.

Eyüp eğlence merkezlerinin ağırlıkta olmadığı, apartman ve müstakil evlerin çoğunlukta olduğu bir ilçedir. Tarihi yapısına uygun bir yapılaşma seyreden ilçe adeta huzur kokmaktadır. Görülmeye değer tarihi yapılarıyla ve dostluk içinde yaşayan halkıyla özel bir ilçedir Eyüp. 936’da kurulan Eyüp ilçesinin yüz ölçümü 242 km²’dir. 21 mahallesi ve 7 köyü bulunan Eyüp ilçesinin nüfusu 2010 yılındaki verilere göre 338.329’dur.

Eyüp’teki bazı tarihi yapılar; Ebu Eyyûb el-Ensarî camii ve türbesi ve Karyağdıalibaba Tekkesi’dir.

Turistik açıdan önemli bir yeri ola Eyüp zaman içinde haşere ve kemirgen sorunu yaşamaya başlamıştır. Apartman ve dairelerde sıklıkla karınca, kanatlı karınca, hamam böceği, kalorifer böceği, tatarcık, tarla faresi, kertenkele, pire, tahtakurdu, tahta kurusu, kırk ayak, karasinek, sivri sinek, fare gibi bir çok haşere görülüyor.

İstanbul’un tüm ilçelerine olduğu gibi Eyüp’te de bina ve konut ilaçlama hizmeti veriyoruz.

Uygun fiyata ilaçladığımız daire ve binalarda huzurlu bir şekilde oturmaya devam eden Eyüp sakinlerini, iş yerlerini boşaltmalarına gerek kalmadan kokusuz ilaçlamalarımızla verdiğimiz hizmet ise oldukça memnun bırakıyor. Yerleştirdiğimiz fare istasyonları ve böcek ilaçlamalarımızla Eyüp halkının o dingin, huzurlu yapısına katkıda bulunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.

 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma