Eyüp Fare İlaçlama

Rate this post

Eyüp İstanbulun Avrupa yakasında bulunmaktadır.Haliçe uzanan kısa sahil şeritli bir ilçedir.Bir çok tarihi yapısı bulunmaktadır.Eyüp Sultan Camî bunlardan en önde gelenidir. Yakın zamanda pek çok fabrika kapatıldı veya buradan kaldırıldı.Bu sayede daha sağlıklı yaşam alanları oluşmaya başladı.

Eyüp eğlence merkezlerinin ağırlıkta olmadığı,apartman ve müstakil evlerin çoğunlukta olduğu bir ilçedir.Tarihi yapısına uygun bir yapılaşma seyreden ilçe adeta huzur kokmaktadır.Görülmeye değer tarihi yapılarıyla ve dostluk içinde yaşayan halkıyla özel bir ilçedir Eyüp.1936′da kurulan Eyüp ilçesinin yüzölçümü 242 km²’dir. 21 mahallesi ve 7 köyü bulunan Eyüpilçesinin nüfusu 2010 yılındaki verilere göre 338.329′dur.

Turistik açıdan önemli bir yeri ola Eyüp zaman içinde haşere ve kemirgen sorunu yaşamaya başlamıştır.Apartmanve dairelerde sıklıkla karınca,kanatlı karınca,hamam böceği,kalorifer böceği,tatarcık,tarla faresi,kertenkele,pire,tahtakurdu,tahta kurusu,kırk ayak,karasinek,sivri sinek, fare gibi bir çok haşere görülüyor.Ama Eyüpte sıklıkla fare şikayetiyle karşılaşmaktayız.

Fareler lağım gibi pis olan yerlerde yaşadıkları için bir çok mikrop ve hastalığı taşımaktadırlar.

Farelerin ısırmasıyla bulaşan hastalıkların başında akut ateşli hastalıkları ve veba gelmektedir.Fare ısırması ile deride açılan yaralardan giren mikroplar  meydana getirdiği  iltihap ve lenf düğümleri büyümesi ile kendisini gösteren bulaşıcı, had bir hastalıktır.Farelerin bulaştırdıkları hastalıklar arasında kuduz,verem ve şap hastalığı gibi tehlikeli hastalıklarda vardır.

Fareden kurtulmak oldukça zordur.Kapanlar kurulması,fare görülen ortama tabletler bırakılması pek işe yaramamaktadır.

Fare için en kesin ve garantili yöntem fare ünitelerinin yerleştirilmesidir.Ünitenin içine gelen fareler yeni jenarasyon yemleri tükettiklerinde yuvalarında ölür ve hiçbir kalıntı bırakmadan  yok olur.Böylece bir süre sonra tamamen fare sorunu ortadan kalkmaktadır.Bu yöntemi yıllardır bir çok ev,fabrika ve anaokullarında uygulamaktayız.

İstanbul’un bir çok semtine de fareden kurtulmaları için hizmet vermekteyiz.

Bu ilçe ve semtlerimizden bazıları,Eyüp,Gaziosmanpaşa,Üsküdar,Doğancılar,Şişli,Kadıköy,Sarıyer,Çamlıca,Üsküdar,Balat,Beşiktaş,Pendik,

Beylikdüzü,Maslak,Sarıyer,Bahçelievler,Pendik,Şirinevler,Gaziosmanpaşa,Esenler,Ümraniye’dir…

Eyüp ilçesine garantili böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma