Eyüp Fare Yakalama Servisi

Eyüp Fare Yakalama Servisi
Fare Yakalama Servisi

Eyüp Fare Yakalama Servisi

Eyüp İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerindendir. İstanbulun en güzel ilçelerinden biri olan Eyüp bir çok tarihi özelliği ile insanların beğenisini kazanmıştır. Eskiye oranla çok hızlı gelişme göstermiş ilçelerimizden olan Eyüp nezih ilçe sakinleriyle çok güzel bir ortama sahip olmuştur. Turistik açıdan önemli bir yeri olan bu ilçemiz, haşere ve kemirgen sorunu yaşamaya başlamıştır zaman içinde.

Fareler kemirgen grubuna dâhil olan canlılardır. Fareleri tehlikeli yapan özelliklerinin başında gezindiklerin alanlarda var olan tüm haşere ve mikropları salya ve dışkılama yolu ile insanların yaşam alanlarına taşımalarıdır.

Farelerin anatomilerinde son yıllar içerisinde çok büyük değişimler gözlemlenmiştir. Ebatlarındaki aşırı büyüme ve taşıdıkları virüslerdeki değişim çok tehlikeli boyutlara ulaşmaktadır. Buna bağlı olarak fare ilaçlama yöntemlerinde değişik metotlar kullanılmaya başlanmıştır.

Eyüp fare yakalama servisi, insanın var olduğu her yerde yaşayabilen fareler çevre halkına sıkıntı vermeye başladığında uzman ekibimizle kesin çözümler getirdik. Eyüp’teki bir çok ev ve işyerinde garantili bir şekilde müdahalemizi yapıp fare sorununu çözüyoruz.

Eyüp fare yakalama servisi, kesin çözüm olan üniteler ile farelerden tamamen kurtulmanızı sağlıyoruz. Koku ve kalıntı bırakmayan bu yöntem sayesinde bir çok anaokulu, fabrika ve evlerde sağlığa hiç bir zarar vermeden farelerden kurtulmanız için hizmet veriyoruz.

Eyüp ilçesinde hizmet verdiğimiz mahallelerden bazıları;

  • Alibeyköy,
  • Düğmeciler
  • Topçular
  • Yeşilpınar
  • Mithatpaşa
  • Göktürk
  • Esentepe

 

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.