fare ilaçlama

Fare İlaçlama

5/5 - (22 votes)

%100 sonuç alabileceğiniz fare ilaçlama hizmeti, özellikle işletmelerde tercih edilen açık ve kapalı alanlara uygulanan bir tekniktir.

 

Fare ilaçlama, Profesyonel ilaçlama teknisyeni nezaretinde fare tuzakları ve fare zehirlerinin  birlikte kullanılmasıyla yaşam alanlarımızı istila eden veya sağlığımızı ve eşyalarımıza karşı risk oluşturan farelerin etkisiz hale getirilmesi işlemidir.

 

istanbulilaclama.com firması olarak farelere karşı ev ve işyerlerinizi %100 Garantili çözümlerle bu sorundan kurtarıyoruz. Fare ilaçlama hizmeti insanlar ve diğer canlılar içinde ölümcül olabilecek zehirlerin kullanıldığı bir uygulama türüdür. Bu sebeple Bu hizmeti mutlaka bizim gibi alanında uzman ve ruhsatlı firmalardan almalısınız.

 

Fare ilaçlama hizmeti oldukça sık uygulama yaptığımız bir haşere kontrol uygulamasıdır. Uzun yıllar yapılan uygulamalar ve deneyim sonuçları fare türündeki haşerelerin etkisiz hale getirilmesinde giderilmesinde farklı yöntemlerinde ortaya çıkmasına sebep olmuştur.

 

Genel olarak farelerin 3 çeşidi vardır. Bunlar ev faresi, lağım ve çatı fareleridir. İnsanların yaşadığı birçok ortamda fareler vardır. Genelde tahıl, meyve ve böceklerden beslendikleri için geniş besin zincirlerine sahiplerdir.

 

Çok hızlı üreyen fareler bir yere konuşlandıklarında yılda en az 35 fare üretebilirler. Bu da ciddi bir problem anlamına gelir. Ciddi hijyen sorunu yaşanmasına yol açan bu durumda ilaçlama kesin çözüm olarak bilinir. Farenin türüne göre çeşitli yöntemlerin kullanılmasıyla kesin olarak kurtuluş mümkün olmaktadır.

 

 

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır ?

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır
Fare Ilaclama Nasil Yapilir

 

Genel olarak  fare ilaçlama konusunda 3 yöntem izlenir. Bunlar;

 

1. Canlı yakalama istasyon ve tuzaklama yöntemi,

 

2. Muhafazalı fare istasyonu ve zehir uygulama yöntemi

 

3 . Ortam müsaitliğine göre güvenlik önlemlerine göre tercih edilebilen fare zehirlerinin açık yemleme metodu ile kullanılmasıdır.

 

Bunlar arasına en sık tercih edileni muhafazalı fare istasyonu ve zehir uygulama yöntemidir. Diğer yöntemler ortam ve mekan türüne göre yine sıklıkla kullandığımız fare ilaçlama yöntemleridir.

 

Hangi yöntem tercih edilecekse o yöntem kullanılarak farelerin kalıcı olarak yok edilmesi mümkün olabilir. Fare ilaçlama hizmeti kullanılan zehirli ilaçlar sebebiyle sadece  profesyonellerin yapması gereken tehlikeli bir ilaçlama türüdür.

 

Fareler memeli canlılardır, yani bu durum onları insanlar, hayvanlar, kuşlar vb gibi canlılarla aynı kategoriye sokmaktadır. bu sebeple fare ilaçlama hizmetleri kesinlikle Sıvı ilaçlama Yöntemi ile uygulanamaz. Bu konuda bilgi eksikliğine sahip insanların farklı firma yada insanlar tarafından kandırıldıklarına maalesef üzülerek şahit oluyoruz.

 

İnsan sağlığını riske atan birçok haşere gibi fareler de sağlık sorunlarına yol açabilir. Fare ilaçlama hizmetlerinde Profesyonel destek İçin mutlaka bizimle iletişime geçin!

 

 

Evde Fare Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Evde Fare Olduğu Nasıl Anlaşılır

 

Fare Dışkısı; fare dışkısı dikdörtgene benzeyen siyah yapılara benzer ve genellikle yan yana birden fazla bulunur. Farelerin dışkısını tespit ettiğinizde evinizde kesinlikle fare istilası vardır diyebiliriz. Fare dışkısını kapalı gizli alanlarda görüyorsanız bir veya bir kaç fare olabileceği anlamını taşır. Bununla birlikte eğer dışkıları göz önündeki alanlarda görüyorsanız daha fazla fare tarafından istila gerçekleşir.

 

Ses; Farelerin kendine has ince bir ses tonu vardır. Bu sesleri tanıdığınızda şüphelendiğiniz canlının fare olduğunu düşünebilirsiniz. Bunla birlikte eşyaları karıştırırken yada kemirirken çıkan seslerden de evinizde bir fare olduğuna karar verebilirsiniz.

 

Ayak İzi; farelerin 4-5 çizgiden oluşan belirgin bir ayak izi vardır. Bu durum tespit edildiğinde evinizde fare olduğuna emin olabilirsiniz.

 

Toplanmış çöp yığını; Fareler eşyaları belirli alanlarda toplama eğilimi olan canlılardır. Fareler evin içinde buldukları bez parçası ,ufak tefek materyaller vb gibi malzemeleri bir araya getirerek yığın oluştururlar. Bu gibi yığınları tespit ettiğinizde evinizde fare olabileceğini düşünebilirsiniz.

 

Kemirme izleri; Fareler sürekli olarak eşyaları ve gıdaları kemiren canlılardır. Fareler tabiatları gereği uzayan dişlerini törpüleme ihtiyacına da binaen sürekli olarak bir şeyleri kemirirler. Sahip olduğunuz eşyalarda veya gıdalarda diş izleri gördüğünüzde evinizde bir fare olduğunu anlayabilirsiniz.

 

Ev ya da iş yerinizde oldukça önemli olan bu canlıların varlığı ciddi sorunlara neden olur. Özellikle gıda işletmelerinde büyük bir tehlike olan bu durum işletmenizin kapatılmasına bile neden olabilir. Dışkı ve tuhaf idrar kokuları gördüğünüzde farelerin varlığından şüphelenebilirsiniz. Evinizde ya da iş yerinizde farenin varlığı söz konusu olduğunda kemirgenlerden yayılan hastalıklar ve eşyalarınızın zarar görmesi söz konusu olabilir. Eşyaları kemirerek delik deşik eden bu canlılar hakkında bilgi sahibi olan istanbulilaclama.com oldukça kolay bir şekilde kalıcı çözümler üretmektedir.

 

 

Lağım Faresi

Lağım Faresi

 

Lağım faresi fare türlerinde arasında en çok hastalık bulaştırma riski bulunan ve aynı zamanda bulunduğu ortamda en fazla maddi hasara sebep olabilecek canlı türüdür. Ortamda onları görmek yada fare pisliği tespit etmek bir istila ile karşı karşıya olduğunuz anlamına gelebilir.

 

Lağım fareleri boyut olarak kuyrukları ile beraber 50-60 cm uzunluğunda olabilir. Sadece gövde uzunlukları genellikle 20-30 cm aralığındadır.

 

Otoparklarda arabalara, bina tesisat hatları, kablolar ve yapı malzemelerine , dış cephe kaplamalarına, evinizde ve işyerinizde bulunan bütün eşya ve malzemelere kemirmek suretiyle zarar verirler.

 

Lağım faresi ve onlarla mücadele hakkında daha fazla bilgi için Mutlaka Tıklayınız: Lağım Faresi

 

 

Fare İlaçlama Şirketi

Fare İlaçlama Şirketi

 

Hizmet vermeye başladığımız bu yolda sizler için daimi ve kusursuz hizmet için  her daim son teknoloji ürünler kullanıyoruz. Çeşitli kötü kokular endekslemeyen ve bunun yanı sıra, sizleri farelere karşı kesin ve yüzde yüz korumaya ulaştıran yöntemlerimiz, tüm bunların yanı sıra, hiçbir temizlik gereksinimi de, yaratmıyor.

 

Fare ilaçlama şirketimiz istanbulilaclama.com 25 yıl üzerinde fare ilaçlama tecrübesine sahiptir. Bu sebeple her açıdan İstanbul1un en tecrübeli ve en iyi fare ilaçlama firmasıdır.

 

Sağlınıza zararı dokunmayan ve evinizi, işyerinizi, ofisinizi, kısacası ilaçlama yaptırmak istediğiniz bölgeyi terk etme gibi bir duruma maruz kalmayacaksınız. Hizmeti almak isterseniz, piyasada ki en iyi fare ilaçlama şirketleri arasında olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizlere kesin çözüm getiren fare ilaçlama hizmeti sunduğumuzu ve her daim sunmaya devam edeceğimizi belirtmek isteriz

 

 

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare İlaçlama Fiyatları

 

Fare ilaçlama fiyatlarımız 300 tl den başlamaktadır. Uygulama alanının büyüklüğü ve kullanılacak malzemelere göre değişen fare ilaçlama fiyatları son derece ekonomiktir. Bazı fareler borulara girerek, bazıları evin çeşitli yerlerine saklanır. Böylece birçok alana yayılarak hızla üreyebilirler.

 

Farelerin yaşadıkları yerler ve istila ettikleri yapılar onların türlerine göre de değişkenlik göstermektedir. Tür, yoğunluk ve alan büyüklüğü de fiyatları direkt olarak etkilemektedir. İstanbulilaclama.com olarak uygun fiyata %100 kesin çözüm içeren fare ilaçlama hizmetlerini sizlere sağlamaktayız.

 

Uygulama yapılacak olan iç ve dış mekanlar uzmanlar tarafından incelenir. Kaç adet yem ya da istasyon kullanılacağı tespit edilerek tarafınıza fiyat verilmektedir. Fiyat konusunda bilgi almak istediğinizde çok sayıda çözüm bulmanızı sağlayan firmamız en iyi sonucun alınmasını sağlayacaktır.

 

Garantili Fare İlaçlama

 

Oldukça zararlı olan fareler hem sağlığınıza hem de evinize ciddi zarar vermektedir. Bu yüzden kısa sürede bu canlılardan kurtulmanız gerekecektir. Garantili fare ilaçlama hizmeti veren ekibimiz  profesyonel böcek ilaçlama yaparak kalıcı olarak haşerelerden kurtulmanızı sağlayacaktır.

 

İnsanların sadece besinlerine değil, eşyalarına da zarar veren bu canlılar, ev içinde dolaşmak yerine dışarda kalarak sorunlardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Etkin bir çözüme ulaşmak istediğinizde üremelerine fırsat vermeden yok olmalarını sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi ve randevu almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Fare Sorununuza %100 Çözüm Garantisi Veriyoruz !

 

Piyasada birçok şirket bulunmakta ve bu konuda iyi olduklarını savunmaktadırlar. Ancak şuna da değinmekte fayda görmekteyiz ki, piyasada bulunan çoğu fare ilaçlama şirketi, sağlığa zararı dokunan ya da kalıcı çözümlere ulaştırmayan, yöntemler ve teknolojiler kullanıyor. Bu durumun tabii ki de, tüm fare ilaçlama şirketleri için geçerli olduğunu belirtemeyiz. Şunu belirtmeliyiz ki sizlerde sağlınıza etki etmeyecek ve kesin çözüme ulaştıracak ilaçlama hizmeti almak isterseniz , bizlerden yani şirketimizden, fare ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.  Sizler için son derece üst düzey ve kaliteli bir hizmet sunabileceğimizi belirtiyoruz. Hizmetimiz hakkında daha fazla detay verebilmek adına, yazılarımızı okumaya devam etmenizi öneririz.

 

Fareler Ne Yer ? Fareler evde Neye gelir ?

 

 • Fareler düzensiz, dağınık beslenicilerdir, herhangi bir öğeden tekrarlanan yemekler almak yerine birçok gıda kaynağını kemirirler.
 • Her birinden küçük miktarlar alarak, farklı gıda kaynaklarına arasında bir gecede 30 kadar seyahat yapabilirler.
 • En sevdikleri yiyecekler tahıl ürünleridir. Omnivor oldukları için hemen hemen her şeyi yerler.
 • Genellikle yiyeceklerinden yeterli nem aldıklarından içmek için serbest suya ihtiyaç duymazlar.

 

Fare İlaçlama Nasıl Yapılır ?

 

İstanbul ilaçlamayı yani bizleri tercih edebilirsiniz. Profesyonel düzeyde, sağlığınızı etkileyecektir. İnternet sitemizden bilgi alabilir ve sizleri büyük sorunlar ile karşı karşıya bırakmış farelerden, kesin olarak kurtulabilirsiniz. Bizlerle internet sitemiz üzerinden ve telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

 

Yaşam alanlarımızı istila eden davetsiz misafirlere karşı kendimizi nasıl koruyacağımız konusunda bilgili olmamız gereklidir. Fare ilaçlama servisi bu konuda en deneyimli ve bilgili olan kişiler ise çeşitli böcekler ve daha da kötüsü farelerin istilasına uğramış olan alanları temizleyen çalışanlardır. Kullanılan malzemelerin de bu hususta dikkatle uygulanması gereklidir. fare kovucu

 

Ev ortamında yapılacak olan ilaçlama işlemlerinde istilacıların tamamen evi terk ettiğinden emin olmak adına kokulu ilaçlama yöntemi en kuvvetli olandır. Bu yöntemle yapılan ilaçlama eve giren haşarat ve fare türlerinin tamamında kesin etkilidir. Onların oksijen almalarına engel olur ve sinir sistemlerinin bozulmaları doğrultusunda evinizi arındırır.

 

 

Farelerin Neden Olduğu Hastalıklar Nelerdir ?

 

Farelerden bahsetmişken bu hayvanların insanlara bulaştırabileceği veya sebebiyet vereceği hastalıkları da yazmakta fayda var diye düşündük. Bu canlılarından bulaşan hastalıklarda özellikle son yıllarda Hanta virüsünden söz edilmektedir. Ülkemizde yapılan bir araştırmaya göre ölüm mortalitesinin düşük olduğu bilinse de Hanta virüsü ile ilgili orta ve batı kara denizde toplum nüfusunun yüzde 2-3 ünün bu hastalığı geçirdiği ilgili kurumlarca rapor edilmiştir.

 

Refik Saydam Hıfzıssıhha Merkezi (RSHM) Başkanı Doç. Dr. Mustafa Ertek, “Daha önce tanı konulamazken, artık kesin tanı konulmaya başlandı. Çünkü, bu hastalık Bulgaristan, Rusya ve Yunanistan’da görülüyor. Bu nedenle ülkemizde de mutlaka vardı. Ülkemizde özellikle Orta ve Batı Karadeniz bölgelerimizde yaptığımız çalışmalarda, toplumun yüzde 3-4’ünün bu hastalığı geçirdiği saptandı. Hastalığın Türkiye’de görülen şekliyle mortalitesi ölümcül değil. Hastalık kaynaklı ölüm sıklığı daha düşük. Şu ana kadar 15 vaka saptandı. Bu kişilerden biri yaşamını yitirdi ancak vaka sayısı görülenden en az 4-5 kat daha fazla. Çünkü, hastalık bir kısımda da hafif seyrediyor, gribal enfeksiyona benzer belirtiler gösteriyor. Çok az bir kısmında ise böbrek yetmezliğine kadar varan ve hastaneye yatmayı gerektiren bir tablo ortaya çıkıyor.” açıklamasını yaptı.

 

Beşiktaş’ta fare ilaçlama firmaları başlıklı yazımızın sonuna gelmişken, konuyla ilgili araştırma yapan kişilere şunu da söylemek isteriz; “fareden nasıl kurtulurum?”, “fare ilaçlama firmalarının telefon numaraları”, “İstanbul fare ilaçlama şirketi”, “fare ilaçlama fiyatı nedir” gibi sorularınızın cevaplarını firmamızın çağrı merkezini arayarak edinebilirsiniz.

 

 

Davetsiz misafirlerden kurtulmanın en iyi yolu Fare ilaçlama servisi !

 

Fare ilaçlama konusunda ise durum daha da hassastır. Eve girdiği andan itibaren tüm alanlara mikrop yayan ve eşyaları kemiren bu hayvanları ilaçlama yönteminde dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Eğer eczaneden aldığınız fare zehri ile bu işi çözeceğinizi düşünüyorsanız dikkat etmelisiniz ki ortalıkta duran o ilaçlar da kurtlanmaya yol açabilirler.

 

Genel olarak fare istasyonu yolu ile ilaçlama uygun olacaktır. Evinize gelen davetsiz misafirlerden kurtulmanın en güvenli ve sağlıklı yolu elbette ki bu işin ehli kişilerden yardım almanızla olacaktır. Böylece evde bulunduğunuz anlarda neler yapmanız gerektiği konusunda yardım alır farelerden kurtulduğunuzdan da emin olursunuz. Fare ilaçlama fiyat için ;

 

fare, fare-ilaçlama

Hemen Tıklayarak Arayın

Fareler ev yada iş yerinize nereden geliyor ?

Fareler doğal olarak meraklıdır ve yiyecek ve barınak aramak için 5 mm kadar küçük çatlaklardan geçebilirler.

Komşu bir mülkte istila varsa, bu çok hızlı bir şekilde evinize veya işinize yayılabilir. 

 

Yaşadığınız yerde fare olduğunu nasıl anlarsınız ?

 

 • Fare dışkısı ; bunlar genellikle siyahtır ve pirinç tanesinin büyüklüğü ve şeklindedir. Taze dışkılar yumuşak ve nemli olacaktır. Her fare günde yaklaşık 80 dışkı bırakabilir. Fare dışkılarını bulmak için yaygın yerler mutfak lavabosunun altında, merkezi ısıtma kazanlarının etrafında ve çatı alanlarındadır.
 • Güçlü amonyak kokusu ; fareler sık ​​idrara çıkar.
 • Leke işaretleri ; Bunlar fare kürkündeki yağlarla tekrar tekrar temas ederek yüzeylerde kalan koyu gri işaretlerdir.
 • Yuvalar ; bazen yuvalar iç mekanlarda örneğin çatı katlarında, döşeme tahtalarının altında veya havalandırma dolaplarında bulunabilir

Dolaplarda ve kilerlerde depolanan yiyeceklerde hasar. Ahşap, halı, kağıt, boru kabloları ve mobilya gibi malzemelerin üzerindeki kemirme işaretleri.

 

 

Fareler kışın neden daha yaygındır?

 

Fareler kış uykusuna yatmaz ve tüm yıl boyunca problem oluştururlar. Ancak hava soğudukça, şu anda açık havada hayatta kalan tarla fareleri, yuva yapmak için daha sıcak yerler arayacaktır. Oldukça uyarlanabilirler ve kış aylarında rahat bir insan yapısından yararlanmaktan çekinmezler. Yemek de bir sorundur – kendi kaynakları artık bol olmadığı için insanlara daha yakın bir şekilde toplanmaya başlarlar.

 

 

Fare ilaçlama sonrası temizlik nasıl yapılır ?

Önleme tedaviden daha iyidir, bu yüzden bunu nasıl başarabileceğimize bir göz atalım.

 

Fareler giriş yapmak için sadece 5 mm’lik bir boşluğa ihtiyaç duyarlar (kabaca bir kalemli silgi ucunun çapı).

 

Herhangi bir potansiyel giriş noktasını aramanız ve bunları hızlı katılaşan çimentoya gömülü tel yünü ile kapatmanız gerekecektir. İlk önce düşük seviye boşluklara odaklanmalısınız çünkü bunlar farelerin girmesi en olası alanlardır. Daha sonra, daha yüksek havalandırma deliklerini veya boşlukları düşünebilirsiniz.

 

Boruları ve pencereleri kontrol edin ve bodrumu iki kez kontrol edin. İlk önce düşük seviye boşluklara odaklanmalısınız çünkü bunlar farelerin girmesi en olası alanlardır. Tüm giriş yollarını mümkün olduğunca kapatmak, istilasın önlenmesine yardımcı olacaktır.

 

 

Fare ilaçlama yöntemleri ve  Yapmanız gereken diğer adımlar:

 

 1. Bahçeleri temiz ve düzenli tutarak, aşırı büyümüş alanları keserek ve ahşap / döküntü yığınlarını temizleyerek potansiyel yuvalama alanlarını kaldırın
 2. Farelerin erişebileceği tüm evsel atıkları örtün, çöp kutusu kapaklarını kapatın ve kompost yığınlarını örtün
 3. Yiyecekleri hava geçirmez kaplarda saklayın ve yiyecek artıklarının hemen temizlendiğinden emin olun
 4. Boşluk 4 mm’den büyükse dış kapılara kapı süpürmeleri veya kapı fırça şeridi takın.
 5. İyi hijyen uygulamaları bir fare problemini ortadan kaldırmaz, ancak kötü uygulamalar onları çeker.

fare-ilaclama

 

Evde fare var nasıl kurtulabilirim ?

 

Herhangi bir fare istilası için, her zaman profesyonel bir haşere kontrol şirketi ile iletişime geçmenizi öneririz.

 

Fare kontrolü konusunda eğitilirler ve kamuya açık olmayan bir dizi profesyonel kullanım rodentisitlerine erişebilirler.

 

Ürünlerin ne kadar, nerede ve ne zaman dağıtılacağını bilmek, profesyonellerin durumları etkin bir şekilde kontrol edebildiği yerdir.

 

Genellikle evlerde ve ofis tipi alanlarda görülen çörek otuna benzer parçalar fındık faresine işaret edebilir. Çatı faresi ve sıçan ın pislikleri ise biraz daha iri ve biçimsizdir. Ayrıca insanlar evde fare olduğunu bazen de kokusundan anlarlar. İstanbul’da fare ilaçlama şirketi arıyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz. Beşiktaş ve çevresinde servislerimiz çok kısa sürede hatta saatler içerisinde müdahalede bulunabilecek durumdadırlar.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Evde Fare Nasıl Yakalanır?

Evde fare yakalamak için fare nasıl ilaçlanır? başlığında açıkladığımız yöntemler etkili ve yeterli olmaktadır. istanbulilaclama.com uzman teknisyenleri en etkili fare zehiri kullanımı ve tuzaklamayı sizler için yapacaklardır.

Klozetin İçinden Fare Çıkar mı?

Evet klozet ve tuvaletin içinden fare çıkabilir. Özellikle fare yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda giriş kat veya müstakil yapılarda bu durumla daha çok karşılaşılmaktadır. Kanalizasyon içerisinden gider borusuna giren fareler klozet veya tuvaletten çıkabilir.

Fare İlaçlama İşe Yarıyor Mu?

Fare ilaçlama hizmetini nerden ve kimden aldığınızla alakalı olarak olumlu veya olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir. Etkili ve başarılı bir fare ilaçlama uygulaması kesin çözüm sağlar. İstanbulilaclama.com olarak fare ilaçlama hizmeti başarımız %100 dür.

 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma