Garantili Toz Akarı ilaçlama

 

Garantili Toz Akarı ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Garantili Toz Akarı ilaçlama

Sağlık Bakanlığı ruhsatlı insektisitler ve garantili uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizi hemen şimdi arayın TEL 444 34 71

Mite ( toz akarı),insanların ve hayvanların yaşadığı her yerde yaşayabilir.Toz akarı küçücük kapalı ortamlarda bile milyonlarca görülebilmektedir.İnsan ve hayvanların,deri kıl gibi döküntülerinden beslenirler.Toz akarı gözle görülemeyecek kadar küçüktür.Bu yüzden farkedilmesi ve önlem alınması çok zordur.Oysa ki bir çok kedi,köpek,kuş ve fare gibi hayvanın üzerinde yaşamaktadır.Toz akarı sadece hayvanların ya da insanların üzerinde değil,kullandığımız eşyaların üzerinde de yaşayabilir. Toz akarları 8 ayaklıdır.Bir çok  farklı türe ve buna bağlı olarak renklere sahiptir.Tozlu ortamı çok sever.Toz akarı özellikle halı,kilim gibi tozların yoğun olarak bulunduğu eşyaların içinde saklanır.

Toz akarının muhtemel oluşum sebepleri

Toz akarları ve diğer adlarıyla mayt’lar , havasız ortamlarda veya havalandırılmayan ev tekstili ürünlerinden kaynaklanırlar. Bazen de dışarıdan yeni alınan veya ikinci el olarak getirilen bir halıdan , çekyattan veya bir battaniyeden de getirilip çoğalmalarına sebebiyet verilebilir. Burda artık önemli olan bu böceklerle ilgili profesyonel bir toz akarı ilaçlamasının şart olduğudur.

Hastalıklar

Mite yani toz akarı bir çok hastalığa neden olabilir.Bunların başında astım ve bronşit gelmektedir.

Mücadele

Toz akarı ile mücadele oldukça önemlidir.Toz akarı bulunduğundan  şüphe ettiğiniz mekanınızı uzman elemanları bulunan bir ilaçlama firmasına mutlaka ilaçlatmalısınız

Toz akarıyla mücadele için kokulu ilaçlama yapılması en doğrusudur.Bu yüzdendir ki;ilaçlanacak alanınızı sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarla hizmet veren  ve uzman bir ekibe teslim etmelisiniz.

Firmamız mite ilaçlamasını yıllardır güvenli bir şekilde yapmaktadır.Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve uzman ekibimizle tüm İstanbul ilçelerine garantili ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Toz akarı’nın sıklıkla görüldüğü semtler

  • Gayrettepe,
  • Küçükyalı,
  • Maltepe,
  • Beykoz,
  • Avcılar,
  • Etiler,
  • Beşiktaş,
  • Üsküdar,
  • Pendik,
  • Kurtköy.

Çağrı merkezimiz şu anda aramanızı bekliyor , detaylı bilgilendirilme için bizi şimdi arayın TEL 444 34 71

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.