Gayrettepe Fare İlaçlama

Rate this post
Gayrettepe Fare İlaçlama
Fare İlaçlama

 

Gayrettepe Beşiktaş ilçesine bağlı bir semtimizdir.Gayrettepede bir çok yapı bulunmaktadır.Bunlardan en önemlileri  Gayrettepe Emniyet Müdürlüğü,Metropolitan Florance Nightingale Hastanesidir.Gayrettepe yüksek iş merkezleri,alışveriş merkezleriyle Beşiktaş ilçesini kalkındırmıştır.Gayrettepe merkezi bir semt olmasından ve ulaşımın rahatlığından dolayı oldukça kalabalık bir semttir.

Her böcek türüne en etkili çözüm yolunu öneren firmamız,kokulu,kokusuz ve jel ilaçlamalarla Gayrettepe halkına hizmet vermektedir.Böcek  ilaçlama dışında kemirgenlerle mücadele için de en güvenlir yöntemlerle hizmet vermekteyiz.Fareler için özel olarak yerleştirdiğimiz  istasyonlar,fare görülen ortamda tamamen işe yarıyor.Garantili bir şekilde fareleri yok ediyor.

Üstelik kalıntı ve koku kesinlikle bırakmıyor. Bu uygulamayı yaptıktan 21 gün sonra fare görmeye devam ederseniz ücretsiz kontrol ve bakım yapıyoruz. İstanbulun tüm ilçelerine olduğu gibi Gayrettepe’ye de 7/24 garantili hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bilgi ve randevu için bizi arayabilir ya da online destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma