Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama

Rate this post

Gaziosmanpaşa İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan bir ilçedir. 1963 yılında ilçe olan Gaziosmanpaşa’nın 16 mahallesi bulunur.Bayrampaşa,Esenler,Eyüp ilçeleriyle komşudur.Hızla çoğalan nüfusundan dolayı trafik sorunu yaşanan ilçelerimiz arasındadır.

Topkapı-Habipler tramvay hattından dolayı en fazla göç alan ilçe konumundadır.  Gaziosmanpaşa‘nın nüfusu 1935-1997 yılları arasındaki 60 yılda olağanüstü büyümüş, tam 165 misli artmıştır. İlçe nüfusu 1935′de 3847 iken 635.000 olmuştur.Kurulduğu günden bu yana her dönem kamuoyunun dikkatini çeken ilçe, son yıllarda artan nüfusuyla İstanbul’un en büyük birinci,Türkiye’nin en büyük ikinci ilçesi olmuştur..

Gecekondulaşmanın yoğun olduğu ilçelerden sayılan Gaziosmanpaşa, son yıllarda özellikle de belediyenin altyapı, ulaşım ve peyzaj çalışmaları ile her geçen gün gelişme trendini arttıran bir yapıya kavuşturulmuştur. İlçenin kaderini iyi yönde etkileyen bu hizmetler büyük yatırımcıları bu bölgeye sevk etmiş ve Gaziosmanpaşa da İstanbul’un kentli unsurlarını taşır hale gelmeye başlamıştır.

Eskiden hayvancılıkla uğraşan Gaziosmanpaşa halkı günümüzde modern dünyanın bir parçası olan fabrikalaşma durumuna gelmiştir.İmalathaneler,atölyeler,fabrikalar sıklıkla ilçede görülmektedir.

İlçe ekonomisinin büyük kısmını küçük esnaf oluşturmaktadır.Sürekli büyümekte olan Gaziosmanpaşa’da inşaat çalışmaları yoğun şekilde devam etmektedir.Eski,yeni her yapılanmada karşımıza çıkan böcekler,Gaziosmanpaşa halkını da rahatsız etmektedir.

Gaziosmanpaşa, böcek  ilaçlama hizmeti sunduğumuz ilçelerimizden biridir.7gün 24 saat Gaziosmnapaşaya garantili böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Gaziosmanpaşada görülen böceklerden bazıları;tahtakurusu,pire,kalorifer böceği,akrep,fare,salyangoz,güve,sivri sinek,kırk ayak,tahtakurusu,fındık faresi,kalorifer böceği,kara sinek,kanatlı karınca,bit,çiyan,karafatma,hamam böceği,karıncadır.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma