Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama

Rate this post
Rate this post

Gaziosmanpaşa İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan bir ilçedir. 1963 yılında ilçe olan Gaziosmanpaşa’nın 16 mahallesi bulunur.Bayrampaşa,Esenler,Eyüp ilçeleriyle komşudur.Hızla çoğalan nüfusundan dolayı trafik sorunu yaşanan ilçelerimiz arasındadır.Topkapı-Habipler tramvay hattından dolayı en fazla göç alan ilçe konumundadır.

Gaziosmanpaşa‘nın nüfusu 1935-1997 yılları arasındaki 60 yılda olağanüstü büyümüş, tam 165 misli artmıştır. İlçe nüfusu 1935’de 3847 iken 635.000 olmuştur.Kurulduğu günden bu yana her dönem kamuoyunun dikkatini çeken ilçe, son yıllarda artan nüfusuyla İstanbul’un en büyük birinci,Türkiye’nin en büyük ikinci ilçesi olmuştur.

Gecekondulaşmanın yoğun olduğu ilçelerden  Gaziosmanpaşa, son yıllarda özellikle de Belediyenin altyapı, ulaşım ve peyzaj çalışmaları ile her geçen gün gelişme trendini arttıran bir yapıya kavuşturulmuştur. İlçenin kaderini iyi yönde etkileyen bu hizmetler büyük yatırımcıları bu bölgeye sevk etmiş ve Gaziosmanpaşa da İstanbul’un kentli unsurlarını taşır hale gelmeye başlamıştır.

Eskiden hayvancılıkla uğraşan Gaziosmanpaşa halkı günümüzde modern dünyanın bir parçası olan fabrikalaşma durumuna gelmiştir.İmalathaneler,atölyeler,fabrikalar sıklıkla ilçede görülmektedir.

İlçe ekonomisinin büyük kısmını küçük esnaf oluşturmaktadır.Sürekli büyümekte olan Gaziosmanpaşa’da inşaat çalışmaları yoğun şekilde devam etmektedir.Eski,yeni her yapılanmada karşımıza çıkan böcekler,Gaziosmanpaşa halkını da rahatsız etmektedir.

 Gaziosmanpaşa ilaçlama hizmeti sunduğumuz ilçelerimizdendir.7gün 24 saat Gaziosmnapaşaya garantili böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Gaziosmanpaşada görülen böceklerden bazıları;tahtakurusu,pire,kalorifer böceği,akrep,fare,salyangoz,güve,sivri sinek,kırk ayak,karıncadır.

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.