Güngören Böcek ilaçlama

Rate this post

 

Güngören Böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

 

Güngören Böcek ilaçlama

Güngören İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan bir ilçedir.Adalar ve Eminönü’den sonra İstanbul’un en küçük üçüncü ilçesidir.Güngören,Zeytinburnu,Bakırköy ve Bahçelievlere komşudur.11 mahalleli küçük ve şirin bir ilçedir.

Güngören küçük olmasından dolayı oldukça düzenli bir yerleşim merkezidir.Sakin yapısıyla,huzurlu bir ortam oluşturan Güngören Avrupa yakasının en şirin ilçelerindendir.

Güngören Böcek ilaçlama , 1935 yılında 259 olan nüfus,2007 de yapılan sayımlarda 318,545 olmuştur.Deprem bölgesi olarak da zaman zaman konusu geçen Güngören,binalarında yapılan araştırmalara göre risk altında olan ikinci ilçe olarak açıklanmıştır.Gittikçe kalabalıklaşan halkıyla günden güne gelişen Güngören ilçesinde haşere şikayetleri görülmüştür.

Kendi yöntemleriyle böceklerle  başa çıkamayan Güngören halkı,ev,işyeri,bahçe ilaçlamalarına ihtiyaç duymaktadır.

Kokulu,kokusuz ve jel ilaçlamalarımız ile Güngören sakinlerinin ihtiyaçlarına uygun hizmet veriyoruz.Garantili ilaçlamamızla tek seferde tamamen haşereleri yok ediyoruz.

21 gün sonra hala haşere aktivitesi görüldüğünde ücretsiz ilaçlamamızı tekrarlıyoruz.

Güngörende en çok görülen böcekler;karınca,çekirge,pire,tahtakurusu,mobilya böceği,mite,sivri sinek,çiyan,akrep,toz akarı,karafatma,kertenkele,yılan,pamuk piresi,kulağa kaçan,Amerikan hamam böceği,tahta kurdudur.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma