Harbiye Böcek İlaçlama

Rate this post

Harbiye,Şişli ilçesine bağlı bir semttir.İstanbul’un Avrupa yakasında yer almaktadır.Adını,bir zamanlar burada bulunanMekteb-i Harbiye’den almıştır.

Harbiye’deki en önemli yapıtlardan bir kaçı; Hilton Oteli,Harbiye Ordu evi,Harbiye kışlası,Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’dur. 3,975 koltuk kapasitesine sahip olup İstanbul’un en büyük açık hava tiyatrosu olma özelliğini hala korumaktadır. 4,500 kişiye aynı anda hizmet verebilmektedir.

Harbiye Ordu Evi ise İstanbul’da subay ve astsubayların kullanımına açık 8 orduevinden en büyüğü Harbiye Orduevi’dir.Muhsin Ertuğrul Sahnesi’de Harbiye’de yer almaktadır.

Bu tarihi semtte bir çok ev ve işyeri de bulunmaktadır.Hem eski bir yerleşim yeri olmasından dolayı, hem de sıcakların baş göstermesinin etkisiyle şu günlerde Harbiyede sıklıkla böcek ilaçlama hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.Özellikle iş yerleri için önemli olan,firmayı kapatmadan ilaçlama yapılmasıdır.Koku bırakmayan ve sağlk bakanlığı onaylı insektisitlerimizle firmaların işleyişini sekteye uğratmadan böcek ilaçlama hizmeti veriyorHarbiyede en çok karşılaşılan böcek türleri ise;

Örümcek,oryantal hamam böceği,kertenkele,yılan,çiyan,gümüş böceği,çekirge,kalorifer böceği,karınca,uçan karınca,pire,çiyan,örümcek,akrep,kertenkele,yılan,toz akarı,mite,fare,örümcek,karafatma,hamam bceği, görülmektedir.

Harbiye’de de tüm İstanbul’da olduğu gibi garantili böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.Kokusuz ilaçlamalarımızla müşterilerimizin günlük yaşam kalitesini düşürmeden,böceklerden kurtulmaları için çalışıyoruz.İhtiyaç duyulduğu her an,böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz.7gün 24 saat aktif olan firmamızdan randevu almak için sayfamızda telefon numaralarından ya da online müşteri hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma