İstanbul Akrep ilaçlama

İstanbul Akrep ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

 

İstanbul Akrep ilaçlama

Eklem bacaklı grubunun birer bireyi olan akrepler, 4 çift ayaklı ve ön tarafta 2 kıskacı bulunan ve çok zehirli haşerelerdir. Akreplerin kanatları yoktur. Çok yavaş ilerlediklerinden sanki yerden sürünerek hareket ederler.  Akrepler renk olarak değişik renklerde olabilmektedir. Beslenme ve yaşam alanına bağlı olarak değişir.Akrepler siyah, kırmızı,sarımtrak olabilirler. Yavru akrepler ise beyaz renklidir.

Genellikle tüm akrepler zehirlidir.Akreplerin ayakları kıskaçlıdır ve bu kıskaçlarda radarlar vardır.Akrepler bu radarlar sayesinde,çevredeki böcekleri algılarlar ve avlamak için yaklaşırlar.Akrepler genellikle geceleri ortaya çıkarlar.

Akrep ilaçlaması yapılırken,binaların çatı aralarına,bodrumlara ve bina çevresine bakılmalıdır.Akrep yuvaları genellikle buralarda bulunur ve yuvalarından çıkan akrepler dairelere yerleşirler.

İstanbul’da Akrep Olmaz Diyenlere!

İstanbul’da her gün yüzlerce konut çeşitli böcekler nedeniyle profesyonel veya amatör şirket / şahıslar tarafından ilaçlanıyor. Bu böceklerin arasında akreplerin olması ise genellikle şaşkınlıkla karşılanıyor. Ve evet, akrep İstanbul’da özellikle sahile yakın ilçelerde sıklıkla evlere giren bir haşere..

İstanbul Akrep ilaçlama , Akrep sokmasından sonra yutkunma güçlüğü,ısırılan yerde karıncalanma,üşüme ve titreme hissi,halsizlik,iştahsızlık gibi belirtiler baş gösterir.Böyle bir durumla karşılaşıldığında tıbbi yardım alınmalıdır.

En çok akrep görülen ilçeler

  • Sarıyer
  • Kadıköy
  • Beşiktaş
  • Bakırköy
  • Eyüp
  • Gop
  • Üsküdar
  • Beykoz

 

Akreple mücadele  için uzman kişiler tarafından  yapılan bir ilaçlama tercih edilmelidir.Uzmanlarımız akrep ilaçlamasını garantili bir şekilde 7/24 uygulamaktadırlar.İlaçlamadan 21 gün sonra akrep görüldüğü taktirde ücretsiz ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.