İstanbulda Gümüş Böceği İlaçlama

Rate this post

 

İstanbulda Gümüş Böceği İlaçlama
Gümüş Böceği İlaçlama

Gümüş böceği,adını renginden almıştır.Gri renkte olan gümüş böceği kanatsız bir haşeredir.Baş kısmı geniş olup,kuyruk kısmı dardır.Gümüş böceği sıcağı çok sever.Sıcak ve nemli ortamlarda yaşar.2 ile 4 santim arasında büyüyebilir.

Gümüş böceği,kağıt,naylon,tahıl gibi ürünlerden beslenir.Evlerde banyo ve mutfaklarda yaşamayı sever.İnsanları ısırma özelliği yoktur.Evin dışında bulunan gümüş böcekleri ise evin çatı, bodrum, tavan arası, duvar diplerinde bulunur.Gümüş böceği yılda iki kere yumurtlar ve her seferinde 130 kadar yumurta bırakır.

Gümüş böceğinin halk arasında bir çok farklı adı vardır.Çatalkuyruk, gümüşçün, gümüşçük ve çok ayaklı böcek bunlardan bazılarıdır.

Yiyeceklere ve yaşam alanına bıraktıkları dışkıları ile insana hastalık bulaştırırlar. Gümüş böcekleri evlerdeki kıyafet, mobilya, duvar kâğıtlarına zarar verdikleri gibi dış ortamdaki tahıl depolarında, kumaş fabrikalarında, kâğıt fabrikalarında, büfelerde, fırınlarda ve lokantalarda sıkça rastlanan haşerelerdir.

Çok hızlı üreyen bir  böcek türü olduğu için gümüş böceği görülen mekanlarda acil olarak ilaçlama hizmeti alınmalıdır.

Uzmanlar tarafından sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılarak yapılan bir ilaçlama ile tamamen gümüş böceğinden kurtulmak mümkündür.

Yıllardır gümüş böceğiyle mücadele konusunda garantili  ilaçlamayla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.İhtiyaç duyduğunuzda bize ulaşın.En uygun fiyatla mekanınızı garantili bir şekilde ilaçlayalım.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma