KADIKÖY GARANTİLİ BÖCEK İLAÇLAMA

Rate this post

Kadıköy 1869′dan 1930′a kadar Üsküdar Sancağı’na bağlı olan Kadıköy, 23 Mart 1930′da ilçe yapıldı. 1950′lerden itibaren Kadıköy yıldan yıla büyük gelişmeler gösterdi, nüfusu arttı. 1950′lerde iki yanında sanayi tesislerinin kurulmaya başladığı Ankara Asfaltı’nın çevresinde gecekondu mahalleleri oluştu. Kurtköy-Pendik-Kartal yöresinin sanayi alanı olarak belirlenmesi, ülkenin çeşitli kesimlerinden İstanbul’a göç edenler için Kadıköy ile çevresini çekici bir yerleşme yeri durumuna getirdi.

1972′de de imar planının yapılması bu kesimde yoğun bir apartmanlaşma faaliyetine yol açtı. Bağdat Caddesi ve demir yolunun iki tarafındaki köşk ve villaların yemyeşil birer park görünümündeki bahçeleri parselasyona uğrayarak apartman arsalarına dönüştü.

Hızla büyüyen ve kalabalıklaşan Kadıköy haşerelerle mücadele etmek zorunda kaldı. Kadıköy Halkı bireysel yöntemleriyle, böceklerle baş edemeyince ilaçlama firmalarından yardım istedi.

Uzun yıllardır Kadıköy’de böcek ilaçlaması yapmaktayız. Kadıköy’de sıklıkla görülen böcek türleri;

kanatlı karınca, akrep, fare, örümcek, pire, hamam böceği, kalorifer böceği, karafatma, çiyan, yılan, salyangoz, çekirge, tırtıl, alman hamam böceği, fare, fındık faresi, çatı faresi, tarla faresi, lağım faresi olarak sıralanabilir.

7/24 çalışan uzman ekibimizle, istediğiniz gün ve saatte haşere  ilaçlamanızı kokusuz ve garantili şekilde yaparak, evinizden çıkmadan günlük yaşantınızı aksatmadan sizi böceklerden kurtarıyoruz. İlaçlamadan 21 gün sonra haşere görüldüğünde ücretsiz böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma