Kadıköyde Kanatlı Karınca ilaçlaması

 

Kadıköyde Kanatlı Karınca İlaçlaması
Kanatlı Karınca İlaçlaması

 

Kadıköyde Kanatlı Karınca ilaçlaması

1869’dan 1930’a kadar Üsküdar Sancağı’na bağlı olan Kadıköy, 23 Mart 1930’da ilçe yapıldı. 1950’lerden itibaren Kadıköy yıldan yıla büyük gelişmeler gösterdi, nüfusu arttı. 1950’lerde iki yanında sanayi tesislerinin kurulmaya başladığı Ankara Asfaltı’nın çevresinde gecekondu mahalleleri oluştu. Kurtköy-Pendik-Kartal yöresinin sanayi alanı olarak belirlenmesi, ülkenin çeşitli kesimlerinden İstanbul‘a göç edenler için Kadıköy ile çevresini çekici bir yerleşme yeri durumuna getirdi.

1972’de de imar planının yapılması bu kesimde yoğun bir apartmanlaşma faaliyetine yol açtı. Bağdat Caddesi ve demiryolunun iki tarafındaki köşk ve villaların yemyeşil birer park görünümündeki bahçeleri parselasyona uğrayarak apartman arsalarına dönüştü.

Hızlı Büyüyen Bir İlçe : Kadıköy

Hızla büyüyen ve kalabalıklaşan Kadıköy, haşerelerle mücadele etmek zorunda kaldı.Kadıköy Halkı bireysel yöntemleriyle,böceklerle baş edemeyince ilaçlama firmalarından yardım istedi.

Uzun yıllardır Kadıköy’de böcek ilaçlaması yapmaktayız.Kadıköyde sıklıkla görülen kanatlı karıncalar için de kesin ve garantili ilaçlama yapıyoruz.

Karıncaların yaklaşık olarak 20 bin kadar türü bulunmaktadır.Karınca yaşadığı yere ve türüne bağlı olarak farklı büyüklükte olabilmektedir.Karıncalar besin olarak etrafta buldukları böcekleri yediği gibi ölü hayvan leşlerinden de yerler.Sıradan karıncalar gibi doğan kanatlı karıncalar büyüdükçe  beyaz şeffaf kanatlara sahip olurlar. Parke ve süpürgeliklerin arasında yaşarlar.Zamanla gün yüzüne çıkankanatlı karıncalarkoltuk,halı,perde gibi tüm ev eşyalarında yaşayabilirler. Çok hızlı çoğalırlar.

 

Genellikle gece ortaya çıkan ve ışık olan alana doğru yönelen kanatlı karıncalar,topluluklar halinde yaşarlar.

Kanatlı karıncalardan kurtulmak için bireysel yöntemler yeterli gelmez.Kadıköyde olduğu gibi İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelerinde karınca ilaçlaması yapıyoruz.

 

7/24 çalışan uzman ekibimizle,istediğiniz gün ve saatte ilaçlamanızı kokusuz ve garantili şekilde yaparak,evinizden çıkmadan günlük yaşantınızı aksatmadan sizi böceklerden kurtarıyoruz.

 

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.