Kağıthane Böcek ilaçlama

Rate this post
Kağıthane Böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

Kağıthane Böcek ilaçlama

Kağıthane İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçedir. Doğudan Beşiktaş ilçesi, batıdan Eyüp ilçesi, kuzeyden ve güneyden Şişli ilçesi ve güneybatıdan Beyoğlu ile çevrilidir. İlçenin, Kağıthane Deresi’nin sona erdiği kesimde Haliç’e kısa bir kıyısı vardır.

Kağıthane,derelerden ve pek te düzlük olmayan vadilerden oluşmuştur.Kağıthane,sanayi ve eğlence merkezleri bakımından çok gelişmiş bir ilçedir. Kağıthanenin doğusu,Levent ilçesine yakın olmasından dolayı lüksün merkezi olarak adlandırılır.

Kağıthane deresinde,İstanbul’un Fethi sırasında bir kağıt değirmeni bulunduğu ve ilçenin ismini bu değirmenden aldığı söylenmektedir. Kağıthanede, Sadabad ve diğer kasırların yapılması buranın gözde bir dinlenme yeri haline gelmesine sebep olmuştur.

Kağıthane Böcek ilaçlama , Eğlence merkezleri,sanayileşmekte olan fabrikalar derken hızla büyüyen Kağıthane ilçesi günden güne böceklerle karşılaşmaktan kaçamamıştır.Tüm yerleşim merkezlerinde görülen böcekler Kağıthane’de de gün yüzüne çıkarak insanları rahatsız etmektedir.

 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma