Kanatlı Karınca İlaçlaması

Rate this post
Rate this post

Karınca, dünyanın en çalışkan canlısıdır. Büyüklükleri ortalama 2 ile 4mm arasında olan karıncalar yeryüzünün her kıtasında yaşar. 3 bölümden oluşan karınca vücudu baş, göğüs ve karın şeklindedir. Türlerine göre renkleri de değişen karıncalar, genellikle kızıl, kahverengi ve siyah renklerde olur.Karıncaların yaklaşık olarak 20 bin kadar türü bulunmaktadır.Karınca yaşadığı yere ve türüne bağlı olarak farklı büyüklükte olabilmektedir.Karıncalar besin olarak etrafta buldukları böcekleri yediği gibi ölü hayvan leşlerinden de yerler.Şekerli gıdaların açıkta bırakılması,çiçek saksıları gibi toprağın yoğun olarak bulunduğu ortamlarda yaşamayı severler.

Sıradan karıncalar gibi doğan kanatlı karıncalar büyüdükçe  beyaz şeffaf kanatlara sahip olurlar. Parke ve süpürgeliklerin arasında yaşarlar.Zamanla gün yüzüne çıkan kanatlı karıncalar koltuk,halı,perde gibi tüm ev eşyalarında yaşayabilirler. Çok hızlı çoğalırlar.

Genellikle gece ortaya çıkan ve ışık olan alana doğru yönelen kanatlı karıncalar,topluluklar halinde yaşarlar.

Kanatlı karıncalardan kurtulmak için bireysel yöntemler yeterli gelmez.Bu sebeple,karınca görüldüğünde uzmanlar tarafından yapılan ilaçlama hizmeti istenmelidir.

Kanatlı karıncaları yok etmek için,İstanbulun bir çok ilçesinde sık sık kanatlı karınca ilaçlaması yapıyoruz.Kesin ve garantili şekilde ilaçlama yaparak müşterilerimizi tüm karınca türlerinden kurtarıyoruz.İlaçlamadan 21 gün sonra haşere aktivitesi görüldüğünde ücretsiz ilaçlama hizmeti sunuyoruz.Böylece tüm haşerelerden tamemen kurtulmuş oluyorsunuz.Üstelik ilaçlanan ortamdan çıkmanıza gerek kalmıyor.Kokusuz insektisitlerle yaptığımız ilaçlama esnasında günlük yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

7 gün 24 saat istediğiniz gün ve saatte adresinize gelip ilaçlama hizmeti verebiliriz.Bunun için bize sayfamızdaki numaralardan ya da online destek hattından ulaşmanız yeterlidir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.