Karınca ilaçlama

KARINCALARDAN KURTULMANIN ETKİLİ ADRESİ

 

karinca-ilaclama

Karınca ilaçlama

Yaz aylarında daha sık görülen karıncalar yemek artıklarının olduğu bölgelerde koloni halinde toplanırlar ve insan sağlığını tehdit edebilecek birçok hastalığı barındırmaktadırlar.

Karınca ilaçlama , Her ne kadar diğer haşereler içinde en masum canlılar olsalar da dolaştıkları mikrop dolu ortamlar masumiyetlerini yok etmektedir. İnsan sağlığını tehdit eden karıncaların yok edilmesi için kişinin kendi başına uyguladığı yöntemler başarı olmamaktadır. Bunun için işin uzmanı firmamız etkin Karınca İlaçlama yöntemleri uygulamaktadır.

Genelde yaz aylarında bulunduğunu söylediğimiz karıncalar evlerde özellikle mutfak tezgâhlarında baş göstermektedirler. Eğer kışında evinizde karıncaları yoğun şekilde görmeye devam ediyorsanız bu durumda evinizde karıncaların yuva yaptığını söyleyebiliriz. Kesinlikle yuvaları tespit edilerek uygun ilaçlama yöntemi yapılmalı ve yuvaları yok edilmelidir.

Eğer karıncaların tamamı yok edilmezse evinizde yere düşen en ufacık bir yemek artığının başında koloni halinde toplanan karıncaları rahatlıkla görebilirsiniz.

Tuvalet ve mikropların yoğun olduğu diğer ortamlarda da dolaşan karıncaların ayaklarına takılan parazitler yiyecek ve içeceklerin üzerlerinde dolaşarak sağlığımızı büyük ölçüde tehdit edebilecek hastalıklara yok açabilmektedirler.

Karınca ilaçlaması konusunda uzman ekibimizden destek almak için hemen şimdi çağrı merkezimizi arayınız TEL 444 34 71

 

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.