Kurtköy Kırkayak ilaçlama Şirketleri

kurtköy böcek ilaçlama
kurtköy böcek ilaçlama

Eskiden Kartal’a bağlı Kurtköy, Pendik ilçe olmasıyla ilçeye bağlı bir semt haline gelmiştir. Bir çok köyü çevreleyen Kurtköy havaalanına yakınlığı dolayısı ile insanların tercih sebebidir. Alt ve üst yapısı son yıllarda çok gelişmiştir. Ulaşım kolay ve çok yönlüdür. Birçok otobüs hatta semtten geçerek semt sakinlerinin trafik problemini çözmektedir. Bunlardan bazıları;16K,16KH,E10,16S,132P,131P,KM25 otobüs hatlarıdır.

Kurtköy kırkayak ilaçlama şirketleri, kırkayak böceği siyah renkte olup iri bir bedene sahiptir. Bir kaç santim boyutunda olabilir. Tesbih böcekleri ya da çıyan böceğine benzetilse de çok farklı yapıya sahiptir. Genellikle otlarla beslenen kırkayaklar zehirsizdir. Kırkayak görüldüğünde ilaçlama hizmeti alınmalıdır. Böylece çok kısa sürede kırkayak mekanınızdan temizlenmiş olur.

Bu böceğin vücudunun her halkasın da 2 çift ayağı vardır ve bu özelliğiyle çıyanlardan ayırt edilebilir. Kırkayak böcekleri türlerine göre değişim gösterirler bu böceklerin çürük bitkilerle besleneni olduğu gibi etçil olanı da vardır. Türlerine göre bacak sayıları 200 e ulaşabilirler ve kırkayakların yaklaşık 8 bin türü vardır. Kırkayakböcekleri nemli yerlerde yaşarlar ve nemsiz ortamda çok uzun süre yaşayamazlar. Kırkayakböcekleri rutubetli yaşam alanlarında binlerce sayıda çoğalabilirler.

Kurtköy kırkayak ilaçlama şirketleri, bir çok ev, villa, bina ve bahçesinde böcek görülmektedir. Düzenli ilaçlama ile kırkayak ve diğer böceklerden kurtulmanız mümkündür. Mekanınızda kırkayak gördüğünüzde bize ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Kurtköy’de görülen böceklerden bazıları;

  • Karınca
  • Fare
  • Toz akarı
  • Pire
  • Kırkayak
  • Bit
  • Kalorifer böceği

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.