Pire İlaçlama Servisleri Bayrampaşa

Rate this post

Pire Siyah kahve renkli,2 – 4 mm boyunda katlı yapılı altı bacaklı olup vücudunda ve bacaklarında kıllar bulunur. Pire sıçrayan yapıdadır, dikey 20 cm, yatay 40 cm zıplarlar.

Pire, küçük ve kan emici bir haşeredir. Pireler dişleri sayesinde ısırır ve kan emebilir. Hassas bünyelerde, pirenin ısırdığı yer şişer ve mikrop kapar.

Pireler yumurta bırakarak çoğalırlar. Pireler yumurtasını evdeki duvar diplerine, evdeki çatlaklara, hayvan barınakları ve buna benzer yerlere bırakırlar. Pireler beslenmesini tamamladıktan sonra 1,5 – 2 gün içinde yumurta bırakır. Bir ortamda yetişkin pireden daha çok yumurta ve yavru pire bulunur.

Çok küçük bir böcek olmasına rağmen mücadelesi pek kolay değildir. Bir çok bitkisel ve kimyasal ürün kullanılmasına rağmen pirelerden kurtulamayan insanlar görüyoruz.

Pire ilaçlama servisleri Bayrampaşa’ya başvuran müşteriler bir an önce pireden kurtulmak isterler. Ama pire ilaçlaması herkesin yapabileceği bir iş değildir. Daha önce bu konuda deneyimli olmak gerekir. Uygulama tekniği çok önemlidir.

Pire ilaçlama servisleri Bayrampaşa, eğer zamanında ve doğru uygulama ile müdahale edilirse pireden kurtulmak mümkündür. Evinizde, binanızda, işyerinizde ya da bahçenizde pire varsa bir an önce çaresini bulmalısınız. Aksi taktirde çoğalarak huzurunuzu bozacaktır.

Kokulu sıvı insektisit uygulayarak pireden kısa sürede kurtulmanız için hizmet vermekteyiz. Bizi bilgi ve randevu için hemen arayabilirsiniz.

Pireden bulaşan hastalıklar;

Pire, cilt hastalıkları, alerji, humma mikrobu vb.

Pireler Kendi İçlerinde Üçe Ayrılır;

Kedi Piresi: Kedilerde bulunan pire türüdür ve diğer pire türlerine göre boyutları daha küçüktür.  Bu Pire türü genellikle Kedilerde bulunur ve diğer pire türlerine göre boyları biraz daha küçüktür.

Köpek Piresi: Köpek pireleri boyut olarak kedi pirelerinden iridir. Bu Pireler boyut bakımından Kedi Pirelerinden daha iri ve büyüktür. Köpeğin tüylerinin arasında gizlenirler ve köpeğin kanıyla beslenirler.

Pamuk Piresi: Pamuk piresi, pamuklu giysilerde ve pamuksu yumuşak yapıya sahip eşyalarda görülür. Bu pireler bitki ile beslenirler ve bitkilerinizi tüketerek çoğalırlar.

Pire ilaçlama servisleri Bayrampaşa 7/24 hizmet sunmaktadır. Müşteri hizmetlerimizden bize ulaşabilirsiniz.




Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma