Pire ilaçlama Servisleri Kadıköy

kadıköy böcek ilaclama e1570629000100
kadıköy böcek ilaclama e1570629000100

Kadıköy’ün eski adı körlerin yeri anlamına gelen Kalkedonya’dır. Kadıköy’ün kuruluşu İstanbul’un kuruluşundan çok eski yıllara dayanır. Önceleri Üsküdar ilçesine bağlı olan semt günümüzde başlı başına ilçe olmuştur. İlçe Anadolu yakasında büyük bir alana sahiptir. Çok sayıda semt ve mahalleye bağlı olan Kadıköy’ün köy yapısı bulunmaz.

Yaz aylarında pire daha çok görülür

Yaz aylarında en fazla görülen haşere şikayetleri arasında hiç şüphesiz pireler en başlarda yer alırlar. Pire zararlıları yaşam alanları olarak tozlu, tüylü ve atıl alanlardaki yoğun malzeme bulunan yerleri hayvan barınaklarını mesken tutarlar. Pirelerin yaşam alanı olarak binaların bahçe içleri, apartman kömürlükleri, çatı araları gibi kedi ve köpeklerin yaşadığı yada dolaştığı bölümlerde güvercin, kuş gibi canlıların girip çıktığı alanlarda kendilerini kamufle ederler. Pire yumurtası çok çabuk açılan ve yavru pireler tarafından ortam kısa sürede istila edilerek bir kaç gün içinde mekandaki pire sayısı on binler ile ifade edilebilecek bir seviyeye ulaşarak pireli ortamlar yakınında dolaşmak neredeyse imkansız hale gelmektedir.

Pire ilaçlama servisleri Kadıköy, pire fark edilmesi zaman alan bir böcektir. Geç fark edilir ise geniş bir alana yayılır ve mücadelesi zorlaşır. Zamanında ve uygun ilaçlar ile önlem alınırsa sorun büyümeden çözüme ulaşılır. Pire için çeşitli yöntemler uygulansa da en doğrusu kimyasal ürünler ile ilaçlama yaptırmaktır.

Pire sanılanın aksine tek seferde bitirilebilir

kadıköy ilaçlama , kokusuz ve sağlık bakanlığı onaylı insektisitler kullanarak yaptığımız pire ilaçlamasında aynı gün evinizi, iş yerinizi kullanmanızda sakınca yoktur. İyice havalandırmak yeterlidir. Kadıköy’de günün her saatinde pire ilaçlaması yapmaktayız. İnsan sağlığına zararı olmayan kimyasallar ile ilaçlama kısa sürede tamamlanarak pireden kurtulmanız sağlanır. İlaçlanan alanı 3 saat boşaltmanız yeterlidir.

Kadıköy’de görülen bazı böcekler;

  • Pire
  • Güve
  • Tatarcık
  • Sivri sinek
  • Fare
  • Akrep
  • Çıyan
  • Hamam böceği
  • Fare
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.