ÜSKÜDAR FARE İLAÇLAMA

Rate this post

Üsküdar,İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan nezih bir semttir. 2011 ylında yapılan sayımlara göre yaklaşık 532 bin nüfusa sahip olduğu belirtilmiştir. 1926 yılına kadar İl statüsünde olan Üsküdar, o yıl yapılan düzenlemeyle İstanbul’a bağlı ilçe olarak kayda geçmiştir.

Eskiden doğuda Kartal İlçesi’ne komşu olacak kadar geniş bir alanı kaplayan Üsküdar İlçesi’nin görünümü, tüm ilde olduğu gibi 1950′lerden itibaren hızla değişmeye başladı. Ülkenin çeşitli yörelerinden İstanbul’a yönelen göçten Üsküdar İlçesi de etkilendi.Üsküdar’da 1960’larda gecekondulaşma başladı.

Boğaziçi Köprüsünün açılması, otomobil satışlarının artmasıyla ulaşımın çok kolaylaştığı Üsküdar’da özendirici bir yerleşim merkezi oldu. Git gide kalabalıklaşan bu ilçe, hem gecekondularıyla hem de günümüzdeki lüks yapılarıyla etnik bir kültür oluşturmaktadır. Üsküdar birçok külliye, cami, hamam ve çeşme gibi yapılarla, ilçenin Boğaziçi sahilleri ise saraylar, sahil sarayları, yalılar ve köşklerle süslüdür. Kız kulesi ise ilçedeki en önemli, en özel yapıdır.

Böylesi kalabalık ve tarih kokan ilçede çevre sakinlerini rahatsız eden böceklerde yok değildir.

Hemen her gün fare yakalama,kanatlı karınca,hamam böceği, kırkayak, tahtakurusu gibi bir çok böcek için hizmet verdiğimiz bir ilçemizdir Üsküdar. Çok eski yapıları bulunan ilçede fare yakalama istekleri kaçınılmaz oluyor. Üsküdar sakinleri, Çatı faresi, fındık faresi, lağım faresi, pamuk faresi, su faresi gibi bir çok fare türüne karşı ilkel yollardan başa çıkmak yeterli gelmediğinden firmamıza başvurmaktalar. Fare görülen alana yerleştirdiğimiz istasyonlarla, 7gün 24 saat kesin ve garantili şekilde fare yakalama işlemini gerçekleştiriyoruz. Üsküdar ilaçlama olarak sizlere yardımcı olmaya daima hazırız.
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma