Acıbadem Böcek İlaçlama

Rate this post

 

 

Eskiden geniş çayırların, bağların, bahçelerin ve koruların arasında Osmanlı saray mensuplarının bulunduğu Acıbadem, bugün yoğun yerleşme alanıdır. Bu yoğun yerleşme arasında, geçmişin izlerini taşıyan yapılar ve mekânlar vardır.  Komşu semti Koşuyolu ise yine Osmanlı saray mensuplarının at bindikleri, 1900-1920 yıllarında ise at yarışlarının düzenlendiği semttir.

20 sene öncesine kadar Hasanpaşa’ya bağlı olan semt, nüfus yoğunluğuyla birlikte Güney kısmı Kadıköy‘e (Aşağı Acıbadem), kuzey kısmı ise Üsküdar‘a (Yukarı Acıbadem) bağlı olmak üzere iki bölüme ayrılmıştır. Acıbadem Köprüsü ise semti ortasından bölen E5 otoyolunun üzerine kurulmuştur.

Acıbadem,Kadıköye ve Üsküdara olan yakınlığıyla gözde bir yerleşim merkezi olmuştur.Lüks yapıları,evler ve özel hastaneler ile kalabalık bir semt haline gelmiştir.İnsanın olduğu heryerde yaşayan böcekler,Acıbadem halkını da rahatsız etmektedir.İstanbulun tüm ilçelerine hizmet veren şirketimiz Acıbadem semtine de böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.Garantili ve uygun fiyatlı sunduğumuz hizmetten memnun kalan Acıbadem sakinleri,böcek ilaçlama şirketleri arasında firmamızı tercih etmektedir.

 

Acıbadem hamam böceği ilaçlama

hamam böceği dendiğinde genellikle siyah iri yapılı olan oryantal hamam böceği akla gelir. Oysa bir çok farklı rengi ve çeşidi vardır.

Acıbadem Hamam böceği ilaçlama  ,tüm hamam böceği çeşitlerini güvenle ilaçlayarak kısa sürede ortamın böceklerden arınmasını sağlıyoruz.Böcek ilaçlama servisimize ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz.

  • Acıbadem’de bulunan bazı yapılar;
  • Acıbadem Hastanesi
  • Acıbadem GATA Hastanesi
  • İstek Vakfı Okulları,
  • Özel Doğuş Üniversitesi,
  • Kadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesi
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma