Arı ilaçlama

Rate this post

Arı ilaçlama

 

Kanatlı yapıları olan arıların, toplamda 6 ayakları bulunmaktadır. Ayrıca farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bazı arıların türlerinin insan sağlığına zararı yoktur, ancak örneğin eşek arısı türü, zararlıdır. İğnelerinde bulunan zehir nihayetinde, insanları soktukları zaman ölümlerine yol açabilmektedir. İnsan hayatına zararı olan bu canlı türü için, profesyonel arı ilaçlama hizmeti almanızı öneririz.

Arı ilaçlamasında PETEK KALDIRMA işlemi yapıyoruz

 

Bir çok firmanın verdiği hizmete ek olarak, Arı ilaçlama hizmetimizde, peteği kaldırıyor ve sizleri tam çözüm odaklı bir hizmet sunuyoruz.

Yaban arılarının çiçeklere zararı olduğundan, doğal olarak hasatlara da zarar vermektedir. Bu doğrultuda, arı ilaçlama hizmeti kapsamında, doğru ve profesyonel yöntemler izlenmelidir. Aksi halde, arılar toplu olarak hücum ettiklerinden, yanlış ilaçlama yapan ve çevrede bulunan insanlara da zarar vermektedir.

Arı ilaçlama fiyatları, arıların bulundukları konumların zorluk derecesine göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli hizmet için, istanbul arı ilaçlama firmamızı arayabilir ve arı ile mücadele kapsamında deneyimli kadromuzdan hizmet alabilirsiniz.

Peki arılar tarafından ısırıldığımız zaman ne yapılmalıdır?

 

Tek bir arı sokması, alerjik sorunları olan insanlar haricinde genel olarak büyük sorun teşkil etmemektedir. İğnenin vücutta kalıp kalmadığına bakılarak, eğer vücutta ise, bıçakla kesilerek, kısa surely bir acıdan sonra kendiliğinden geçer, zira arıların koloni olarak saldırması büyük problemler yaratmaktadır. Bu yüzden, böyle bir durumla karşılaşmanız dahilinde, en yakın sağlık kuruluşuna başvurmalısınız.

Arılar insanları ne zaman ısırır?

 

Normal şartlarda arılar insanları ısırmazlar, ancak kovanına bir saldırı hissettiğinde veya kendisine saldırıldığında, insanlara saldırabilmektedir.

Arı ilaçlama ile ilgili herhangi bir sorunda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizlere hızlı, kalıcı ve garantili hizmet vereceğiz.

Arı ilaçlama
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma