AVCILAR BÖCEK İLAÇLAMA

Rate this post

Avcılar İstanbulun Avrupa yakasında yer alan bir ilçedir. Avcılar‘da sanayi tesislerinin gelişmesiyle balıkçılık, bağcılık ve tarım tarihe karışmış, bunların yerini sanayi, ticaret ve rekreasyon(eğlence-dinlenme) tesisleri almıştır. Artık balıkçılık ve bağcılık yerine sanayileşmeyle ekonomisini geliştirmeye başlamıştır Avcılar’da başta madeni eşya, dokuma, giyim eşyası olmak üzere irili ufaklı 250’den fazla sanayi tesisi faaliyettedir. Köy hayatından hızla şehirleşmeye geçen Avcılar, yüksek binalara sahiptir. Avcılarda birçok eğitim kurumu bulunmaktadır. Basın yayın organları bakımından da oldukça gelişmiş bir ilçedir.2011 verilerine göre ilçenin nüfusu 383.756 dır.

Avcılarda fabrikaların yanı sıra küçük esnaflarda oldukça fazladır. Hem esnaf dükkanlarında hem de tüm fabrika, okul  ve evlerde görülen haşerelerden rahatsız olan avcılar halkı ilaçlama firmalarından hizmet almak durumunda kalmışlardır.

Avcılar böcek ilaçlama servisimiz tüm açık ve kapalı alanlarda tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, hamamböceği, Alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, tespih böceği, güve, bit, çekirge, salyangoz, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, hamam böceği, fare, akrep örümcek, kırkayak, yılan olmak üzere tüm haşere ve kemirgen türlerine karşı mücadele etmektedir.

Avcılarda en çok karşılaştığımız böcek türleri arasında, pire, kırkkayak, karafatma,ev faresi, çatı faresi, hamam böceği, kalorifer böceği, karınca, tahtakurusu, fare, yılan, çekirge, örümcek gelmektedir.

10 mahalleden oluşan Avcılarda sık sık böcek ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Deniz köşkler mahallesi başta olmak üzere tüm mahallelerine böcek ilaçlama hizmeti veriyoruz. Ana okulları ve basın yayın organları dahil tüm kapalı mekan ve bahçeler için ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

 Avcılar Böcek İlaçlama Firmalarının Kokulu İlaçlama Yöntemini Kullanması  

Avcılar böcek ilaçlama firmaları hamam böceği başta olmak üzere inatçı böcek türleriyle mücadele etmek için kokulu yöntemi sıkça kullanmaktadırlar. Bu yöntem böcekleri öldüren en güçlü yöntemdir. Kokulu ilaçlama uygulamasında:

  • İlaçlama yapılacak olan ortam öncesinde temizlenmelidir.
  • İlaçlama sırasında ortamdan insanlar uzaklaştırılmalıdır.
  • İlaçlama bitince ortam kapalı tutulmalıdır.
  • İlaçlama sonrasında temizlik yapılması ilacın etkisini azaltacağından temizlik yapılmamalıdır.
  • Düzenli aralıklarla ilaçlama yapılmaya devam edilmelidir.

 
Tıkla Ara
0 850 255 17 52
Whatsapp
Danışma