Bahçelievler Böcek İlaçlama

Bahçelievler Böcek İlaçlama
Böcek İlaçlama

Bahçelievler, İstanbul’a bağlı bir ilçedir. Avrupa yakasında, güneyden Bakırköy’e, batıdan Küçükçekmece’ye, kuzeyden Bağcılar’a ve doğudan Güngören’e komşudur. 1992 ‘de Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur.

Bahçelievler ilçesi, cumhuriyet, çobançeşme, Fevzi çakmak, hürriyet, kocasinan, siyavuşpaşa, soğanlı, şirinevler, yenibosna, zafer ve bahçelievler olmak üzere 11 mahalleden oluşmaktadır. Bahçelievler’in nüfusu da, komşu ilçelerinin nüfusu gibi, 60’lı yıllardan itibaren çok hızlı bir artış gösterdi. 1960 yılında 8.500 olan nüfus, 5 yıl sonra1965’te 20.881’e çıktı. 1975 yılında ise, Bahçelievler’in nüfusu 100 bini aşıyordu.

2007 sayımına göre 287.906’sı kadın, 283.805’i erkek olmak üzere toplam 571.711 kişi yaşamaktadır.

İnsanların var olduğu, yapılaşmanın olduğu her yerde yaşayan böcekler, Bahçelievler ilçesinde de oldukça yoğun görülmektedir.

Günümüz teknolojisinde kullanılan ilaçlama ekipmanları ile ilaçlama yapılacak alanı terketmeden ve herhangi bir ön hazırlık yapmadan evinizde ki ya da işyerinizde ki her türlü haşereden kurtulmanız mümkündür.

Bahçelievlerde sıklıkla karşılaştığımız böcekler; akrep, hamam böceği, fare, yılan, çekirge, ev faresi, fındık faresi, pire, bit, mite, toz akarı, kırkayak, tırtıl, karınca, alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, kalorifer böceği, çatı faresi, tahta kurdu, tahta kurusu, karafatma olarak sıralanabilir.

İstanbul’un tüm ilçelerine olduğu gibi, Bahçelievler ilçesine de 7/24 böcek ilaçlama hizmetimiz bulunmaktadır.Müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz.

Kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama teknikleriyle evden çıkmanıza gerek kalmadan ilaçlamanızı yaparak tüm haşere ve farelerden kurtulmanızı sağlıyoruz.

 

 

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.