Bahçelievler Karafatma İlaçlama Servisi

Rate this post
Rate this post
Bahçelievler Karafatma İlaçlama Servisi
Karafatma İlaçlama Servisi

Karafatma, evlerde (karyola altında bile), kiler, mahzen, hangar, ahır, ambar ve kuş yuvası olan çatılarda bulunur. Tahıl, kepek ve diğer tahıl ürünleri başta olmak üzere bitkisel ve hayvansal döküntülerle besleni.Rengi siyahtır ve büyüklüğü değişkendir.Erişkinlerde 1-2 cmden daha fazla olabilir.Diğer adı oryantal hamam böceğidir. Mekanda 1 tane karafatma görüldüğünde ilaçlama hizmeti alınmalıdır.İlaçlama yapılmaz ise mutlaka devamı gelecektir.

Bahçelievler karafatma ilaçlama Servisi,sıvı  insektisit uygulaması ile yapılan karafatma ilaçlaması kısa sürede çözüm sağlar.En sık görülen böcek türlerindendir.İlaçlama yapılarak başa çıkmak sanıldığı kadar zor değildir.İşinde deneyimli kişilerden yardım alınmalıdır.Bireysel mücadeleler sorunu daha da kökleştirebilir.

Bahçelievler karafatma ilaçlama Servisi,İstanbul’un tüm ilçelerinde oryantal hamam böceği ilaçlaması yapmaktayız.Kokusuz ilaçlamalarımız sayesinde ev ya da ofisinizden çıkmanıza gerek yoktur.İhtiyaç duyulan her an hamam böceği ve diğer haşere ilaçlamaları servisimiz tarafından acil olarak yapılabilir.

Bahçelievler’de ilaçladığımız diğer haşereler;

  • Akrep
  • Pire
  • Bit
  • Toz akarı
  • Gümüş böceği
  • Tahtakurusu
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.