Bakırköy Böcek ilaçlama

 

Bakırköy Böcek ilaçlama
www.istanbulilaclama.com

 

Bakırköy Böcek ilaçlama

Bakırköy,İstanbul’un Avrupa yakasında bulunmaktadır 1989’a kadar İstanbul’un en büyük yüzölçümlü ilçelerinden olan ve o dönem batıda Çatalca, kuzeyde Eyüp ve Gaziosmanpaşa’ya komşu olanBakırköy 1989 ve 1992 yerel seçimleri ile önce Küçükçekmece daha sonra Bahçelievler, Bağcılar ve Güngören ilçelerinin ayrılması ile hem nüfus, hem de alan olarak küçülmüştür.

Bakırköy Böcek ilaçlama , Bizans döneminde eski önemini koruduğu gibi, aynı zamanda askeri ve siyasi bir merkez olan Hebdomon ismiyle anılmaktaydı.Bakırköy zamanla Jeptimun, Makrohori, Makriköy, 1925′de de bugünküBakırköy adını almıştır.

Bakırköy ahşap yalılara sahip güzide semtlerimizdendir.Deniz kenarında bulunan  yalılar tuzlu su sayesinde tahta kurdundan uzak kalıyordu.Ama günümüzde yalılar sahilden yaklaşık 100 metre ilerde bulunduğundan tahta kurdutehlikesiyle karşı karşıya kalmaktadır. Bakırköy,yaklaşık 35 milometre kare bir yüz ölçümüne sahiptir

Bakırköy ekonomisi genel olarak sanayi ve ticarete dayalıdır. İlçede bulunan alış veriş merkezleri; Galleria, Carousel, Town Center, Capacity, Marmara Forum olarak sıralanabilir. 1991′de hizmete açılan Bakırköy Yeraltı Çarşısı’nda 2009 itibariyle toplam 101 dükkân bulunmaktadır ve bu çarşı da ilçenin ekonomisine katkıda bulunan ögelerden biri olmaya devam etmektedir.

Bakırköy Böcek ilaçlama , Bu ilçedeki böcek türlerinden bazıları;

  • hamam böceği,
  • fare, pire,
  • örümcek,
  • karınca,
  • kara sinek,
  • alman hamam böceği,
  • karafatma

Böceklerden Hemen Şimdi Kurtulun

Doğru insektisitler , eğitimli ve sertifikalı personel , Sağlık Bakanlığı ruhsatlı kimyasallar ve garantili uygulamalar. Evinizde hamam böceği mi  var ? Bodrum – bahçenizden pire mi geldi  ? Nereden geldiğini bilemediğiniz bir kertenkele misafiriniz mi var ? Mutfak dolaplarınızda irili ufaklı kahverengi alman hamam böcekleri mi var  ? Peki bunlardan rahatsız mısınız  ?

Çağrı merkezimiz sizi bu dertten kurtarmak için şu anda telefonunuzu bekliyor

TEL 444 34 71

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Müşteri destek ekibimizi arayın: 0850 255 17 52

İlk yorumu siz yapın.

Yorum bırakın

Telefon numaranız görünmeyecek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.